Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opal-Bud-Trans Węgiel Z Kopalni. Słyszał Ktoś?


pomidor86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy słyszał może ktoś z was o tej firmie: Opal-bud-trans pana Grzegorza B. węgiel z kopalni. Firma dostarcza zamówiony węgiel prosto z kopalni bez żadnych pośredników i składów. Mają w swojej ofercie węgiel z 

KWK Marcel

KWK Chwałowice
KWK Wesoła
KWK Bobrek
KWK Piast
KWK Rydułtowy
KWK Jankowice

 

w dość atrakcyjnych cenach. Firma istnieje już dużo lat ale nie mogę znaleźć opinii. Jeżeli ktoś coś słyszał to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

podpinam się pod pytanie. jak z opinią tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzeci rok kupiłem węgiel kamienny z kopalni i skorzystałem z usług tej firmy do przywiezienia go pod dom, choć odległość była niemała, bo ponad 200 km. Nie mam żadnych zastrzeżeń i mam pozytywną opinię tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ton brałeś i ile zapłaciłeś za transport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem 5 ton. Transport kosztował 1080 zł. Odległość około 260 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podpinam się,może ktoś jeszcze brał,na razie tylko jedna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Podpinam się,może ktoś jeszcze brał,na razie tylko jedna opinia.

Temat sprzed pół roku, może warto odświeżyć.

Opinii mało, bo skorzystanie z oferty firmy graniczy z cudem. Sam znalazłem ich reklamę w internecie i zamierzałem kupić węgiel za ich pośrednictwem. Na maile nie odpowiadają w ogóle, telefonów też nie odbierają. Wygląda na to, że mają już tylu klientów, że nowych nie potrzebują. Może ktoś zna inną firmę przewozową prowadzącą podobną działalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem w tym sezonie kupić za ich pośrednictwem 5 ton workowanego orzecha II z Marcela i 3 ton flotu z tej samej kopalni, ale w końcu zrezygnowałem, bo dyskusja ciągnęła się w nieskończoność a ja odniosłem wrażenie, że gość robi to za karę, a ja jestem intruzem. Poza tym koszt zaworkowania i transportu z Marcela do mnie ( ok.40km w jedną stronę) był kompletnie niekonkurencyjny. Stękanie, mądrowanie i w końcu nie wytrzymałem i w paru żołnierskich, niecenzuralnych słowach powiedziałem żeby się...(interpretacja dowolna)  ;).

Kupowałem na wiosnę, wiec tym bardziej byłem zaskoczony podejściem do klienta, zwłaszcza że brałem 8 ton opału. Więcej tam już nie zadzwonię. Kiedyś, lata temu tą firmę prowadził bodajże teść, który dwa razy woził mi flot z Marcela i nie było żadnych problemów.

Ostarecznie węgiel kupiłem przez firmę Brykier, która ma tak jak Burdacki siedzibę niedaleko Marcela, a flot wziąłem ze składu w Sośnicowicach. Co do Brykiera, to kupowałem pierwszy raz, ale worki trzymają wagę, węgiel OK, żadnych problemów jeżeli chodzi o kontakt. Dogadałem również cenę, a z węglem przyjechało trzech gości i za niewielką opłatą pomogli wrzucić worki do piwnicy.

Jeden podawał z samochodu, dwóch nosiło, ja odbierałem i układałem w piwnicy. Błysk flesza i wszystko wniesione. Można jeszcze zwrócić uwagę na firmę Bogmalex z Rybnika. Konfekcjonują węgiel, ja swego czasu kupowałem do kozy doraźnie w Rybniku ich węgiel workowany z Chwałowic (niebieskie worki) i byłem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.