Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ręczne Uruchomienie Pompy


kostuch1986

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego pompa nie podłączona do sterownika kotła ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo dlaczego sterownik został uszkodzony a może przez pompe i dla czego zostaje oddany do naprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe sztuka usunąć usterkę ale znaeźć przyczynę tej usterki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa ma (zaciski ew. kostke przyłączeniową ) do której podłączasz trzy przewody lub dwa 1. faza 2. zero . jak jest trzeci 3.uziemienie ew. zerowanie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy widzę że zepsuty sterownik zrobił furore wiec napisze że nie dziala mi prezycisk plus chyba się cos zawiesiło nie wiem gwarancja to obejmuje niech naprawiają problem w tym że już staje się zimno i musze palic w piecu a instalacja nie jest grawitacyjna wiec piec mi się szybko zagotuje a pompa mi wodę fajnie rozprowadzi do instalacji a problem polega na tym czy mogę ją podłączyc bezpośrednio do gniazdka i ruszy. Nie chce oddawac pompy tez bo okaze się że sie spali cos tam w niej. Dajcie jakieś wskazówki dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma znaczenie ?? nie w tym problem

 

Znaczenie ma.

 

Skoro pytasz, to śmiem przypuszczać, że się na tym nie znasz.

Jeżeli przy demontażu sterownika trzeba bezpośrednio odłączać przewody z listwy zaciskowej sterownika, to lepiej jak to zrobi osoba, która na tym się zna.

Jeżeli przy demontażu sterownika odłączasz tylko z wtyczki z gniazd komputerowych AC, to taką wtyczkę możesz podłączyć poprzez odpowiedni kabel komputerowy zasilający, na stałe do gniazda sieciowego 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma znaczenie ??

Ten kto Ci będzie demontował sterownik podłączy Ci pompę. Powiedz mu o podłączeniu pompy wcześniej Będzie potrzebny kawałek przewodu z wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.