Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Program Lojalnościowy - Kotły Zębiec


ZĘBIEC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

jest mi niezmiernie miło poinformować Was o naszym najnowszym programie lojalnościowym dla Klientów, którzy użytkują kotły firmy Zębiec powyżej 20 lat!

 

Aby skorzystać z naszego programu należy wykonać i przesłać na nasz adres e-mail ([email protected]) zdjęcie tabliczki znamionowej oraz zdjęcie kotła.

 

A co czeka na Was? Rabat na nowy kocioł od 30 do 40% !

 

Zapraszam do kontaktu - [email protected] lub telefonicznie: 784 697 593.

 

Ciepło pozdrawiam,

Przemek Burek

ZGM Zębiec S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajnie,że firma dba o klienta

Chyba żartujesz kolego.

Jeśli firma ta da 40% rabat od ceny katalogowej, to jeszcze na tym sporo zarobi.

Zapewne w internecie mozna będzie kupić taki sam kocioł w cenie niewiele się różniącej.

 

Lepiej by się taką marną reklamą nie ośmieszali.

Nie stać ich na zrobienie czegoś z rozmachem (a nie tylko sztuczkami na głupiego).

Wystarczyło choćby napisać 50% na dowolny nowy kocioł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vernal, nie do końca jest tak jak piszesz. Dla przykładu: kocioł Merkury 18kW - cena katalogowa: 11463,60zł. W internecie taki kocioł możesz kupić za 8725zł. A jeżeli od ceny katalogowej odejmiesz 40% to wychodzi Ci 6878,16zł. Nie widzisz różnicy?

 

Nawet odejmując 30% rabatu to cena wychodzi 8024,52zł.

 

Ciepło pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 20 letni kocioł zebiec

hahaha

jakby to była akcja kotłów pleszewskich to bym sie dziwił bo te naprawde po 30 lat ciagną ale zebiec to chyba tylko sposób na reklamę bo doskonale wiadomo że takich kotłów jest kilka ....

a następna sprawa to to co kolega wczesniej napisał nikt nic za darmo nie robi bo i tak na tych kilku kotłach ładnych kilka tysięcy zostanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vernal, nie do końca jest tak jak piszesz. Dla przykładu: kocioł Merkury 18kW - cena katalogowa: 11463,60zł. W internecie taki kocioł możesz kupić za 8725zł. A jeżeli od ceny katalogowej odejmiesz 40% to wychodzi Ci 6878,16zł. Nie widzisz różnicy?

 

Nawet odejmując 30% rabatu to cena wychodzi 8024,52zł.

E nie żartuj.

Naprawdę są takie ceny? Kto to kupuje? [to tak na marginesie]

 

No tak, ale 6878,16 to nie jest 40% od 8725 (a z zamontowaniem być może o 15% licząc od dołu taniej)

Nietrudno oszacować, że Wasza firma na tych 6878 zarabia jeszcze 3000.

 

Chodzi o to, ze w takiej akcji (skierowanej do bardzo wąskiej grupy klientów) nie oszczedza się 10%.

Robi się po prostu: Nowy kocioł za pół ceny!

Dlatego te 30-40% jest śmieszne i powoduje, że ludzie zaczną przeliczać i sens reklamy sie wypaczy.

Ale trudno, każdy robi reklamy jak chce ale też tutaj komentuje się wedle uznania.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

vernal

 

Mnie się wydaje że spory jest rabat a to ile zarobi na tm jeszcze producent to ich sprawa, gdybyś prowadził działalność gospodarczą wiedziałbyś że trzeba mieć sporą marzę na produktach żeby się utrzymać. Druga sprawa to taka że ciężko będzie znaleźć 20 letniego działającego zębca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vernal

 

Mnie się wydaje że spory jest rabat a to ile zarobi na tm jeszcze producent to ich sprawa, gdybyś prowadził działalność gospodarczą wiedziałbyś że trzeba mieć sporą marzę na produktach żeby się utrzymać.

To ja tego nie neguję.

Nawet sam strzelam (nie całkiem w ciemno), że marża ta jest ogromna, niech ludzie, którzy zadają sobie trud czytania forum też o tym wiedzą.

Dlatego właśnie śmieszy mnie ta reklama.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Westfalia to wypisz wymaluj stara Ultima Cichewicza jeszcze z czopuchem z tyłu

http://www.cichewicz.pl/produkty/kotly_grzewcze/na_wegiel/ultima_ii.php

A kto to robi nie mam pojęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

vernal

 

Mnie się wydaje że spory jest rabat a to ile zarobi na tm jeszcze producent to ich sprawa, gdybyś prowadził działalność gospodarczą wiedziałbyś że trzeba mieć sporą marzę na produktach żeby się utrzymać. Druga sprawa to taka że ciężko będzie znaleźć 20 letniego działającego zębca

Działających 20-latków z Zębca, szczególnie serii SWK jest sporo, to były jedne z najbardziej trwałych kotłów na rynku ( to nie reklama a opinia zadowolonego użytkownika, u mnie jeszcze podłączony 25 latek ale już w garażu czeka jego następca). Nie piszę tu że jakieś są super ale napewno jakościowo bardzo dobre, może dlatego że seria SWK to bardzo prosty kocioł. Teraz kotły są robione tak aby jak najwięcej przechwycić ciepła z naszego opału i nie ma się co dziwić że już tyle nie pracują co takie swk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.