Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekogroszek Z Resover


Andrzej1971

Rekomendowane odpowiedzi

Mało brakowało abym u nich kupił miał 27, ale moja Mama powiedziała, że dość ma poprzedniej zimy i koniec z miałami. W 2010 roku kupiliśmy na składzie w miejscu zamieszkania 6 ton miału z kopalni Chwałowice 25000kj - jak deklarowała kasjerka. W sezonie, gdy temperatury były już 0 i niżej, miał okazał się niewypałem. Pomijając to, że dużo popiołu, coś dużo brakowało mu do tych 25000kj. Nie chciał się palić a dmuchawa jak głupia tłoczyła powietrze żeby podsycić do temperatury zadanej. Kończyło się na tym, że z tego tlenia wygasało. Chciałem kupić od nich groszek z Marcela, ale nie mieli go u siebie i nie doczekałem odpowiedzi. Kupiłem za to z Bytomia (Skład opałowy - Sylwester Nowakowski) 6 ton groszku z kopalni Marcel 30000kj. Już nim palę i w końcu mam święty spokój i popiołu do 5-6%:) Jak by co, to polecam ten skład. Można kupić u nich tak jak w RESOVER ale nie trzeba czekać kilka tygodni. Trochę żałuję, że od października ten groszek kosztuje u nich już 850 zł. z transportem w dowolne miejsce Polski. Chciałem kupić jeszcze 5 ton i spóźniłem się o kilka dni. Wcześniej mieli po 750 zł. Pakują w worki po 25 kg. A gdy kupowałem pod koniec maja to kosztował 720zł w workach big bag. Teraz nie opłaca mi się kupować groszku u nich, bo u mnie na składzie orzech z Marcela kosztuje 798zł. A tak nawiasem, to polecam opał z tej kopalni. Przy tej samej ilości zasypu pali się o 20% dłużej, jak opał o kaloryczności 24000 - 25000kj.

Edytowane przez Miałowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni Panstwo, jakis czas temu pisalismy o jakosci opalu otrzymanego od firmy Resover. Sprawa aktualnie ma sie tak:

zglosilismy reklamacje, ktora uznano i zaproponowano wymiane towaru. Tak sie tez stalo, dzisiaj otrzymalismy nowy mial a stary zostal zabrany.

Co do jakosci dam znac jak zaczniemy nim palic.

Poki co firma zachowala sie fair, mam nadizeje ze dostalismy prawdziwy mial :)

Odezwe sie wkrotce

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.