Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PERLATOR??


Gość sarzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Brak mi słów. Po kiego grzyba zmniejszać efektywność prysznica? Nie wyobrażam sobie korzystać z prysznica bez odpowiedniego ciśnienia na słuchawce. Np. Jak opłukać ciało w chwili gdy ze słuchawki leci jak " starej babce po nogach"... A do hotelu to nie najlepszy pomysł bo klijentela po jednej nocy zawinie się do innego noclegowiska. Moim zdaniem trzeba więcej myśleć nad ekonomią ( np wyłączać na czas niepotrzebny prysznic) lub stosować wysoce rozpylające słuchawki.... Ta aukcja jak dla mnie troszkę śmieszna. Pozdrawiam wszystkich allegrowiczów.

 

Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - moim zdaniem to urządzenie można bardzo łatwo "symulować" odkręcając odpowiednio mocno kran. Jak rozumiem to taki "ogranicznik" - moim zdaniem zbędny wydatek do domu, ale...

 

dobry do hotelu. Sam mam taki prysznic, że odkręcanie go do samego końca praktycznie nie ma sensu - kupa wody się leje niepotrzebnie a bardzo dobrze można się umyć odkręcając na "pół gwizdka". Nie sądzę, żeby taką oszczędność wykazali ludzie korzystający z hotelu (no bo nie ma to dla nich ekonomicznego znaczenia). Tak więc wydaje się, że może to nie ograniczając komfortu nieco "pooszczędzać" nasze środowisko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po montażu baterii sztorcowych zawsze proponuję klientowi ustawienie strumienia wody za pomocą zaworków pod umywalką czy zlewem.Zwykle są bardzo zdziwieni i ucieszeni taką możliwości.Szczególnie ci,co mają małe dzieci,które,jak wiadomo,otwierają kran zawsze na max.Tak samo cieszą się właściciele wszelakich lokali.

Poza tym zdławiony kran nie chlapie wodą na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sarzyk

Witam dzieki za odzew...

Ten perlator który podałem był "pierwszym z brzegu" ale kiedys na allegro były takie które NAPOWIETRZAŁY wode.

Ciekawi mnie jak takie cos działa i co to rzeczywiscie daje.

Jesli sa słuchawki które oszczedzaja wode "maja wbudowany własnie taki perlator" to pewnie sam perlator podłaczony do innej słuchawki tez powinien działac....ale tylko mi sie tak wydaje.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perlatory są obecnie standardem we wszystkich chyba bateriach.W środku siteczko a po bokach szczelinka,którą strumień wody zasysa powietrze.

A tak na marginesie,to kiedyś podsłuchałem w Castoramie przypadkiem ciekawą definicję słowa ''perlator''.

Dwie blondynki (naprawdę) wybierały baterię.

Jedna spytała drugiej - A co to jest ten perlator,bo tu na opakowaniu jest o tym,że ta bateria ma coś takiego?

Druga wyjaśniła - Bo widzisz,tutaj gdzie wylatuje woda jest takie siteczko,i ono robi z tej wody takie malutkie perełki,i dlatego nazywa się to perlator.

Z trudem nie wybuchnąłem śmiechem <_< :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.