Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa ciepła która warto wybrać


Honestman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam wymienic piec z podajnikiem na PC w mozliwie jak najszybszym terminie przez co jedyna dostepna na ta chwile opcja to Samsung EHS 8kw monoblok

Macie moze jakies opinie odnosnie tej pompy oraz ewentualnie innych ktore warto by bylo rozwazyc ? Mialem pare spotkan z przedstawicielami gdzie proponowano mi rozne pompy takie jak Panasonic Haier Eon Rotenso Galmet no i ten Samsung. Najwiekszy problem to oczywiscie dostepnosc ale tez nie chcial bym skonczyc tak ze zaloze byle co byle szybko a pozniej bede mial z tym problem gdzie wachania cenowe wszystkich tych pomp to przdzial 44-47k pln

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szedłbym w żadne 40 czy tym gorzej 50 tys , kupiłbym np monobloka czy to haier czy gree versati sam podłączył i ponad połowę tej kasy siedzi dalej na koncie , sam niedawno zakładałem sobie haiera w jeden dzień to ogarnąłem a hydraulikiem nie jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć haier to na klimat włoski gdzieś czytałem taką opinię.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, berthold napisał:

Nie szedłbym w żadne 40 czy tym gorzej 50 tys , kupiłbym np monobloka czy to haier czy gree versati sam podłączył i ponad połowę tej kasy siedzi dalej na koncie , sam niedawno zakładałem sobie haiera w jeden dzień to ogarnąłem a hydraulikiem nie jestem .

Ale w tedy nie będzie mógł dostać dotacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie dotacje dostane i to na pozniomie podwyższonym takze napewno nie bede bawil siebw samodzielny montaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zainstalowałem u siebie do domu 120m2 , całość podłogówka na jednym rozdzielaczu , pompa to monoblok stiebel eltron hpa08-cs plus , do tego wrzuciłem 6,2 kW paneli .Dostałem dofinansowanie , wszystko wykonałem sam wraz z montażem pompy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.