Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ExoTherm EXT9-INV-R


mikus39

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z szanownych forumowiczów zna tę pompę? Wady, zalety. Nie rozważać nawet? Jeżeli możecie to proszę o szybką reakcję. Sprawa raczej pilna.

IMG-20220105-WA0000.jpg

EXT9INV-R.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że chińczyk to wiedziałem. Co prawda znad naszego Bałtyku. Pompa inwertorowa. Sprężarka mitsubishi. Tylko jak reszta komponentów? Jak zużycie pradu? Wygląd ma super. Niestety brak hydroboxu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycie prądu jest na pracę sprężarki. Niektóre pompy nie mają grzałki elektrycznej, więc tam żadnych nadzwyczajnych wartości nie będzie. Mogę Ci napisać tylko tyle, że 26 grudnia przy mocno minusowych temperaturach ten chińczyk wziął 90kW energii na dzień, po to aby po puszczeniu tych mrozów na początku stycznia wziąć ok 33-35kWh. Masz dane na PVmonitor. Gość to spiął z Lan Kontroler.

Jest jeszcze NuLite. Nawet nasz rodak się sfotografował na tle swojej nowej pompy 🙂

https://nulite.en.alibaba.com/company_profile/feedback.html

NuLite.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie moc trochę za duża. Ja celuje w okolicach 8. Pewnie przy mniejszej mocy mniejsze zużycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaję wyceny to T-Cap za mocny. Zresztą na forum też tak mówią to chyba coś w tym jest. Jeżeli chodzi o exotherma to nie jestem przekonany, ale miała być 9Kw. Jedno źródło ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.