Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, CzarnuchCzarnuch napisał:

Panowie czy może ktoś pomóc,  kupiłem karolinkę 24stycznia, zapłaciłem mam fakturę a wegiel jeszcze  nie dojechał. Czy jest się czym przejmować? 

Witam wszystkich . Ja kupiłem 25 i dziś otrzymałem list przewozowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ponad godzinę, a kilkanaście minut. A mimo to, że wisiał tak długo to jedynie w koszyku u mnie wylądował. Przechodząc z koszyka i do płatności wywalało mi za każdym błąd. Albo że jestem botem, albo The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Bądź też Podczas łączenia z serwerem „sklep.pgg.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR. Próbowałem nawet z telefonu i dostawałem to samo. Więc pewnie wisiał tak długo bo inni też nie mogli go kupić. Ale ponieważ lubię wyzwania posiedzę i poczekam 😄 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Squrcz napisał:

Nie ponad godzinę, a kilkanaście minut. A mimo to, że wisiał tak długo to jedynie w koszyku u mnie wylądował. Przechodząc z koszyka i do płatności wywalało mi za każdym błąd. Albo że jestem botem, albo The requested URL was rejected. Please consult with your administrator. Bądź też Podczas łączenia z serwerem „sklep.pgg.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR. Próbowałem nawet z telefonu i dostawałem to samo. Więc pewnie wisiał tak długo bo inni też nie mogli go kupić. Ale ponieważ lubię wyzwania posiedzę i poczekam 😄 

Wisiał na 100% godzinę, pisali nawet o tym na forum na FB 😉był z kilku kopalni a z Sośnicy był najdłużej. Widziałem osobiście, bo polowałem na dwie tony Karlika i mnie wkurzał, bo zasłaniał dostępność 😄 Od tamtej pory go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.