Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie z wczoraj. Druga tona greenpal dotarła do mnie szkoda ze kurier na plac nie wjechał bo ma wyjeba... Co do samego kupna to tragedia tysiąc podejść przed praca po pracy a nawet w czasie pracy. Ten akurat 3 tygodnie kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Drr napisał:

Błąd weryfikacji formularza - potencjalne użycie automatu lub bota. Proszę spróbować jeszcze raz złożyć zamówienie lub skontaktować się z obsługą sklepu internetowego. Kod błędu #KASA-RECAP3-3  co za dzbany .. tam gdzie faktycznie bot chodzi to wolna amerykanka a czlowiek tony wegla kupic nie moze wiecej

 

Pewnie za dużo razy zrobiłeś odświeżenie kasy... albo oni to naprawdę źle wdrożyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, PW1988 napisał:

I jaka granulacja? Pali się dobrze? W piecu na retorcie? Czekam właśnie za dostawą na Greena 👍

Greena kupowałem 2 grudnia. Drobniutki niż ten który można było kupić z poprzedniej dostawy. Spalanie Ok ale schodzi go o wiele więcej niż  wcześniejszy. Policzyć przepakowanie. I to ze schodzi go o wiele więcej niż  pieklorza to rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Premier napisał:

Karlik big bag 14:25 Grenn 14:26

Zabrakło emotki 🙂

Specjalnie zostawiłem skaner i od 14:00 nic nie było a strona już ładnie chodzi i się nie wiesza.

  • Zgadzam się 1
  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.