Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, wesker napisał:

przecież zawsze możesz to usunąć z koszyka skoro chcesz coś innego kupić... albo jak chcesz go koniecznie tam trzymać bo to już jeden krok to przodu, to na innej przeglądarce zaloguj się na inne konto i masz możliwość kupna czegoś innego gdy jest dostępne 😛

nie no chciałbym przetestować Greena zwłaszcza że jestem jeszcze przed termomodernizacją i mój kociołek właśnie jest na etapie pożerania 6t eko (5 ton zakupione w kwietniu 2021 od Ślązaków z ciężarówki po 600zl/t luzem  chodź nie jestem przekonany co do dokładności ich wagi ale za te pieniądze to brałem oraz 1 t huskego 1199zł o dziwo kaloryczność na podobnym poziomie chodź z huskiego dużo mniej popiołu i tego czarnego osadu nazwijmy baranka wewnątrz pieca.. dla ciekawostki wczoraj dzwoniłem do tych Ślązaków to eko luzem już po 1200 zł mi zaśpiewali.. 😱

 

 

chyba będę musiał na żonę drugie konto założyć 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomasz23u napisał:

Ja w koszyku mam od 3 tygodni greena 😜

Wstyd się przyznać u mnie 2t Greena w koszyku od 17 stycznia i również nie mogę zrealizować zamówienia do końca , chyba odpuszczę tona Karlika wystarczy na kolejne 2 miesiące , może potem sytuacja z chorymi zakupami w sklepie PGG się unormuje 🙁

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wesker napisał:

pesel powinien już być zaznaczony po wcześniejszych zakupach - a jak mieli przy płatności to tylko odświeżenie - to nie ma prawa dłużej trwać niż 3 sekundy - jak mieli dłużej to zawsze F5

A PESEL musi być? Czy jak zaznaczę nie mam mam to jest jakiś problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak dziwnie to mi  przypomina zakupy za czasów PRL i polowanie za artykułami po sklepach....😞

 - komuna wróciła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku poporodowym 😉 Zupełnie przypadkiem wszedłem sobie zobaczyć na stronę sklepu pgg dziś po 11 i kupiłem i zapłaciłem  tonę Karlika , która mi wisiała w koszyku od grudnia. A już sobie w zasadzie odpuściłem, bo jak długo można dać się poniewierać tak z ta loterią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KonradKalisz napisał:

Jestem w szoku poporodowym 😉 Zupełnie przypadkiem wszedłem sobie zobaczyć na stronę sklepu pgg dziś po 11 i kupiłem i zapłaciłem  tonę Karlika , która mi wisiała w koszyku od grudnia. A już sobie w zasadzie odpuściłem, bo jak długo można dać się poniewierać tak z ta loterią. 

To lecisz mi piwo bo byłem już przy płatności ale odpuściłem go sobie. Pewnie dla Ciebie poszło 😉

haha 

Edytowane przez Premier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.