Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - co się dzieje? Jakaś nowa sztuczka w ramach toru przeszkód? 😞 

 W momencie pokazania się jakiegokolwiek towaru następuje zawieszenie strony i koszyka - martwa, nie reaguje na kliknięcia.

Towar znika i koniec blokady, działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś jeszcze nic nie pokazało!! Niewiem czy moge iść na fajke bo tone potrzebuje😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik zamówiony 20.01. już na miejscu, data pakowania 29.01.2022, kurier dzwonił 30min przed dostawą 😉IMG_20220201_081721_copy_1488x1984.thumb.jpg.52ea88c8100a5e8ab9582d3573e0ad38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lenON22 napisał:

Karlik zamówiony 20.01. już na miejscu, data pakowania 29.01.2022, kurier dzwonił 30min przed dostawą 😉IMG_20220201_081721_copy_1488x1984.thumb.jpg.52ea88c8100a5e8ab9582d3573e0ad38.jpg

Też zamawiałam 20.01 i dziś czekam na kuriera. Narazie dostałam smsa że zostanie dostarczony w dniu dzisiejszym

3 minuty temu, MARCINDZIALDOWO napisał:

Fajnie że zmieniają godziny dodawania towaru ... Nadaje to pikanterii i wyostrza zmysły .... Moja żona mnie budzi rano i pyta czy  węgiel był i czy kupiłem 🤣

Ja pamiętam swój pierwszy zakup. Było to o 6.40 i budziłam męża, że kupiłam groszek. 😂 Nigdy nie sądziłam, że poczuje się jak bohater domu kupując 1 tonę karlika 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd weryfikacji formularza - potencjalne użycie automatu lub bota. Proszę spróbować jeszcze raz złożyć zamówienie lub skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

doszedłem do płatności i taki komunikat,w końcu wyłapią boty i automaty

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomasz23u napisał:

Błąd weryfikacji formularza - potencjalne użycie automatu lub bota. Proszę spróbować jeszcze raz złożyć zamówienie lub skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

doszedłem do płatności i taki komunikat,w końcu wyłapią boty i automaty

ale przecież nie używałeś automatów ani botów? więc komunikat jest false i mechanizm działa źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.