Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kotły Dragon


DonMateo911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozważam zakup kotła Dragon z palnikiem SV 200. Może mi ktoś powiedzieć coś o samym producencie - firmie Dragon? Jakoś nie mogę się doszukać informacji na ich temat. Wiem że Kamil Miernik z YT testował palnik właśnie na obudowie Dragona. 

Poza tym, słyszał ktoś o firmie "Natal" z Rybnika, zajmującej się właśnie dystrybucja i montażem kotłów Dragon? 

Bardzo byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kocioł dragon 19kw z SV 200 od dwóch lat no i z grubsza jest OK, nie widzę większych problemów. Sterownik Talos PID który z nim był w komplecie nie był zbyt zaawansowany i musiałem go podmienić. Można się trochę czepiać jakości spawów, w jednym czy dwóch miejscach są przylepione odpryski które utrudniają czyszczenie, sposób pospawania kosza to też nie było mistrzostwo świata. Ale ogólnie raczej jest nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kocioł tej firmy, ale brandowany inną nazwą. Kupiony najtańszy na Alle jeszcze przed epoką obowiązku kotłów 5 klasy. Złego słowa nie powiem. Nic nie jest posmarkane, zrobiony był starannie, ślimak z nierdzewki. Jeszcze działa ?

image.png.6859bd4cf7ef88065097f2d2262cd301.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.