Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro gamma 20kw APC K Slim


Cadet111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam wyżej wymieniony kocioł na pellet, w sumie pytanie mam do użytkowników kotłów ze sterownikiem Tech. Sprawa tkwi w wyświetlaniu temperatury boilera...już tłumaczę.

Otóż w ustawieniach jest opcja ustawienia tygodniówki c.w.u. , czyli np mam zadaną temp wody na 48 stopni i chcę aby temp wody o godz 22-23 była niższa od zadanej o 8 stopni a np 23-24 była niższa o 20 stopni...tak aby kocioł w nocy się nie uruchamiał. Moje pytanie jest takie: na wyświetlaczu czy to pokojowym czy na kotle pokazuje temp np 48stopni (jak już taką osiągnął, tak załóżmy i taka była zadana) i pod tą temp jest wyświetlana cyferka  0 stopni albo żadna , czyli wszystko jest ok, ale np o tej 22 pod temp zadaną pokazuje się już cyferka -8stopni bo od tej godziny temp ma być niższa o te 8 stopni, czyli jest ok, ale już o 23 mała cyferka pod temp zadaną nie powinna wskazywać minus 8 stopni tylko minus 20 stopni od zadanej??? bo taką mam ustawioną. Pytanie czy ten typ tak ma czy powinna mi się wyświetlać że od danej godziny mam ustawioną temp niższą np o 20 stopni i powinno być to pokazane pod temperaturą zadaną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ustawić ile tam można i chyba co godzinę. Na panelu  powinno pokazać o jaką wartość jest obniżana zadaną CWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zgadza sie, co godzinę można,  tylko pokazuje temperature max obniżoną o 10 stopni jesli woda jest na 50 ustawiona, jesli ustawie na minus 15 stopni to tez pokazuje tylko minus 10st, to moze spytam inaczej: czy jest mozliwosc ustawienia minimalnej temperatury cwu na 20-30 stopni, bo minimalna mozliwosc u mnie jest  na 40 stopni.... i jak rozumiem dlatego nie pokazuje mi jesli obnize teperature ponizej tej minimalnej jaka jest, czyli te 40 stopni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz max obniżenie tygodniowe plus histereza CWU. Zobacz ile Ci wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.