Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapalarka/Grzałka do Defro Gamma


Pitter3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem od roku użytkownikiem kotła Defro Gamma o mocy 15kW. Na stronie producenta wyczytałem informację, iż warto posiadać w zapasie zapalarkę/grzałkę na wypadek jej awarii. Nigdy nie wiadomo kiedy skończy swój żywot.

Wobec tego chciałem zapytać forumowiczów, jaką i gdzie najlepiej nabyć taką zapalarkę/grzałkę, aby była kompatybilna z tym kotłem i aby nie potrzebnie nie przepłacić? Czy zamawiać bezpośrednio u Defro? A może lepiej na allegro lub w jakimś sklepie? Ktoś może już kupował i może doradzić?

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś serwis o informacje jaka jest grzałka (model, nazwa) w Twoim palniku. I poszukaj w necie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz fotkę zapalarki jaką ja mam w swoim palniku. Podejrzewam, że u Ciebie jest taka sama, ale lepiej napisać lub zadzwonić do serwisu DEFRO.

IMG_20180309_153833.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz na [email protected] 

Jak zamówisz w weekend to do środy będziesz miał, chyba że znajdziesz na Allegro. Wymiana to 10 minut. Zdejmujesz rurę, zaczepy, odsuwasz część palnika, wyjmujesz grzałkę, odpinasz kostkę i potem nazad w odpowiedniej kolejności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szybciej niż pisanie do serwisu hehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie ta sama (a raczej tak jest) to tego jest sporo necie. Wybierać która tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym Defro nie ma 2 zapalarek? Gdy wybierałem kocioł w zeszłym roku handlarz twierdził, że zabudowane są 2 zapalarki i w razie spalenia jednej z nich, po prostu w sterowniku przełącza się na drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki palnik. Znajomy ma z dwoma "Twin Spark System" . I sterownik korzysta z grzałek naprzemiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) działa, działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.