Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak rozżarzania


takmabycx

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio był serwis w mojej rodzinie, wymienili grzalke jest teraz krutsza o jakieś 7/9mm zobaczymy jak długo podziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W wiekszosci kotłów na pellet  gdzie nie ma  czujników otwartych drzwi i  mamy dostep do palnika , mozna bez problemu podpatrzeć co się dzieje na palniku w kazdym etapie jego pracy .Niedziałajacą grzałkę też  na pewno bedzie widać ,choćby po braku dymu przy rozpalaniu .Ja np .mam kocioł podpiety przez miernik energi i widze ile jaki jest pobór mocy  w danej chwili .Przy rozpalaniu gdzie włacza się grzalka  jest to chwilowo ok 300W .W sumie jak masz kocioł na gwarancji to i tak musisz wezwać serwis ,więc te porady na niewiele się zdadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się tego palnika ręcznie odpalić ? Albo skombinować ruszt jak jest miejsce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "piekne" podejscie serwisu ,brak slów na komentarz ,bo cisną się same niecenzuralne slowa.Strach pomylseć co by było gdyby na zewnątrz było 20 stopni mrozu .Jednak  nasi producenci są jeszcze daleko ,jesli chodzi  o serwis z prawdziwego zdarzenia ,który powinien reagować najpuzniej w ciągu 24 godzin .Jedyne wyjscie to zakupić sobie podpalkę do grila w "kostkach " i jak kocioł zasypie palnik dawką startową pelletu to szybko włożyć podpaloną rozpałkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.