Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ognia/opału błąd 140 EG Pellet mini


qadratowy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również nie dochodzi do założonej temperatury bo wcześniej osiąga temperaturę ustawiona na sterowniku pokojowym. Problem z rozpaleniem u mnie nie występuje. Może spróbuj inny pellet ? Ustawienia jakie podałem są dla palnika REVO mini 24 kw. Widziałem na zdjęciu ze masz oprogramowanie dla palnika bez obrotowego rusztu. U mnie problemy skonczyły się z dniem zaktualizowana oprogramowania i wpisania nowych ustawien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj to będzie to 

Cytat

Widziałem na zdjęciu ze masz oprogramowanie dla palnika bez obrotowego rusztu. U mnie problemy skonczyły się z dniem zaktualizowana oprogramowania i wpisania nowych ustawien. 

 

ja nie mogłem zaobserwować żadnego obrotu palnika,i pewnie dlatego nie mam tej opcji w ustawieniach.

Jak zdobyłeś najnowsze oprogramowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wymaga rozebrania sterownika i wgrania nowego softu z karty SD. U mnie zrobił to serwisant kotła. Nie wiem czy Baryczke obsługuje ten sam serwis co nas z Jasła ale jeśli tak to śmiało można do Pana Tomka się zglosić. Masz jeszcze gwarancję na kocioł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,piec montowany wiosna 2019 a gwarancja na 5 lat bo z programu unijnego,podaj jakieś namiary na Pana Tomka,a jeszcze jedno możesz zrobić zdjęcie tych ustawień palnika z obrotem i podać wersje softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też podaj namiary na tego serwisanta z Jasła co był u Ciebie

Nie jest to ten gość co urząd miasta go wynajął do obsługi w Krośnie ?

W igneo.pl nie da rady wybrać palnika obrotowego jest tylko taki jak kolega wyżej pokazał

https://forum.info-ogrzewanie.pl/uploads/monthly_2020_01/20200117_191002.jpg.be52fe5db29bb322a9a24c4dd3f1510a.jpg

Może jest złe oprogramowanie w tym sterowniku wgrane skoro można wybrać tylko palnik nieruchomy Pellasx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.