Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bestia ze wschodu


Benton661

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, cezar76 napisał:

Ale ty chyba bardziej na zachód od nas, choć województwo masz duże i nie wiem gdzie dokładnie masz gniazdo, ale może bestia cię nie dopadnie...;-)

Ja z Olecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwa stałe słabo schodzą widocznie, konkurencja zza wschodniej granicy, Kolumbii etc. robi swoje, to bestię ze wschodu wymyślili. Realną pogodę mogą przewidzieć tak na 48 godzin. Jakąś orientacyjną na kilka max kilkanaście dni. A tu się dowiadujemy co będzie w grudniu, styczniu, lutym etc. Ech.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, berthold61 napisał:

Jasnowidz Jackowski powiedział że zima zakończy się w połowie stycznia i będzie już przedwiośnie .

O jej o jej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to koło wuja lata... Oby to białe g.. wno nie padało :)  Będzie " prunt" to  będzie w chacie ciepło. Przewidujecie jakiś kataklizm?  Jak latem trąbią, że idą upały, to czy biegniecie do Biedronki po zapasy wody, bo może w kranie zabraknie... Więcej luzu... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cezar76 napisał:

Aaa, to prawie ziomale...;D

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jaka będzie temperatura na zewnątrz ! Wiecie ile dają ciepła granulowane opony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe zastosowania

Guma została użyta jako paliwo rakietowe w samolocie kosmicznym SpaceShipOne. Zamiast narażać się na eksplozje ciekłego paliwa (na przykład wodoru), konstruktorzy zastosowali gumę. Nie trzeba było tłoczyć do zbiornika sprężonego płynu. Gumę ułożono w środku w postaci pakietów.

Pozdrawiam Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mało podawać bo mają dużą kaloryczność. No i oczywiście sortujemy na opał palony w dzień i palony w nocy ! Mieszanka michelinów z gud jear się u mnie sprawdza najlepiej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej to oddzielić te metalowe druty. W śmieciuchach mają lepiej bo można pchać po pół opony na raz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gregor887 napisał:

I tak powstał pierwszy piec rakietowy :) .

A jak Lepper palił opony zimą na drogach, to ludność się burzyła...

Dlatego że palił w zbyt niskiej temperaturze. Pozdrawiam Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.