Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sufit z płyt OSB 12mm.


palacz66

Rekomendowane odpowiedzi

A zapytam jeszcze o jedną rzecz stelerz zrobiony płyty kupione jak również folia i teraz pytanie czy płytowac przed tynkami? Czy lepiej po tynkach ale chłopaki mają przyjść dopiero pod koniec czerwca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wielki jak kiedyś się może ociepli to już będzie przygotowane. 

Zastanawiam się czy płytowac teraz bo ściany krzywe a tynk później? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba najpierw zrobił tynki. Po pierwsze piszesz, że sciany krzywe a po drugie jak by Ci tynkowali po montaż płyt to Ci wszystko zapierdzielą zaprawą i później co skrobanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak myślę kurde szkoda, że płyty kupiłem  i nie mam gdzie ich trzymać ale gdzieś się wstawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę gdzieś to ułożyć/oprzec na środku nie położę bo auto na środku stoi. Dzięki za rozwianie moich wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam.

Panowie mam pytanko żeby nie zakładać nowego tematu. Garaż został otynkowany, folia na ruszt i płyty 12 OSB przykrecone tylko teraz mam pytanie jak zrobić wentylację tego garażu. Jest on w kształcie litery T ok 65m2. Przypomnę ściany są z 1,5 pustaka betonowego z przerwą w środku bez ocieplenia. Tynk jeszcze nie do końca nie wyschniety. Po położeniu płyt wilgoć zbiera się na płytach i muszę coś zrobić z wentylacja bo powiem szczerze zapomniałem o tym całkowicie?

IMG_20200108_104035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.