Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabudowa kominka


wilq881008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jestem na etapie remontu i muszę... Naprawić kominek tzn. 4 lata temu z moim ojcem zbudowalismy kominek wkład invicta w zabudowie karton gips kolor czerwona plus płyty rockwool firerock i wszystkie łączenia oczywiście taśma Alu i tu zaczyna się problem po pierwszy rozpaleniu smierdzialo plastikiem że aż w głowie się kręcili a temu winna była taśma która poodadala a klej zrobił się żółty teraz jestem w trakcie remontu i rozebralem kominek wyrwalem taśmę i poszukuję nowej taśmy i tu się zaczyna problem bo szukam i niewiem jaka niby myślałem ADVANCE AT-506 atest ma itp tyle że w półce reklamują do 350 st. A za granicą do 110st. Proszę o pomoc a może jakaś inna sprawdzona ktoś coś? IMG_20181112_131921.thumb.jpg.f623f21478f7a4e70f7645ada369cb79.jpg

IMG_20181110_134447.jpg

IMG_20181110_121429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełna w zabudowie kominka to nieporozumienie szkodliwe dla zdrowia.Lepiej się zainteresować tak zwaną ciepłą zabudową kominka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za akumulacją i promieniowaniem cieplnym.Izolowane obudowy tego nie zapewnią a istnieje niebezpieczeństwo,ze się coś rozszczelni i będzie w domu smród.U siebie też przerabiałem zabudowę.Jakąś skrzynkę  marketową  obudowałem zwykłą cegłą i na to dałem kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.