Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strona Forum - Jej Wygląd.


Jachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegos czasu strona forum wyglada tak, jakby została podzielona na dwie czesci.

Prawa strona ta węższa czesc jest u góry , natomiast czesc główna ta szersza jest na dole i za kazym razem trzeba wszystko przewijac na dół.

Sprawdzałem na dwóch róznych niezaleznych komputerach z róznymi wersjami wind. i wszedzie jest tak samo.

Zmiana na z pewnoscia poprawiłaby komfort korzystnaia z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiej używasz przeglądarki i w jakiej wersji? Forum jest testowane na Internet Explorer, Firefox i Opera i nie ma efektu, o którym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegos czasu strona forum wyglada tak, jakby została podzielona na dwie czesci.

Prawa strona ta węższa czesc jest u góry , natomiast czesc główna ta szersza jest na dole i za kazym razem trzeba wszystko przewijac na dół.

Sprawdzałem na dwóch róznych niezaleznych komputerach z róznymi wersjami wind. i wszedzie jest tak samo.

Zmiana na z pewnoscia poprawiłaby komfort korzystnaia z serwisu.

 

Na internet Explorer tak wygląda zmiń przeglądarkę i bedzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie już sobie przypomniałem problem Jachu - sprawa dotyczy IE, ale w poprzedniej wersji (6.0) - polecam zmianę jej na wersję aktualną (7.0) - IE samo w sobie ma opinie średnio bezpiecznej przeglądarki a używanie niezaktualizowanej wersji jest już bardzo ryzykowne. Tymczasem ustawiłem (podobnie jak ostatnio) wygląd na starszy (bez prawego panelu z artykułami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie już sobie przypomniałem problem Jachu - sprawa dotyczy IE, ale w poprzedniej wersji (6.0) - polecam zmianę jej na wersję aktualną (7.0) - ...............

Witam.

Teraz starsza wersja wyswietla sie poprawnie, ale nie wiem jak zareaguja inni uzytkownicy forum na tez zmiane.

Faktycznie, sprawdziłem wersje IE i jest to 6.0. Poszukam wobec tego 7.0

Sprawdze jeszcze tak z ciekawosci jaka wersja jest zainstalowana na tym drugim komputerze na którym rowniez czasami czytam forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana wyglądu dotyczy tylko Ciebie <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam.

Mam propozycje; -utworzyć słownik palacza- kotlarza, - podział tematów jest ok, ale "ściana płaczu i gorzkich żalów" lub szybka eliminacja postów nie na temat (oszukany?), - poradnik.

Z postów już istniejących złożyć "poradnik", który pozwoli odsyłać pytających do już opisanych zagadnień.

Lubię jak to co się robi przeradza się w coś konkretnego, takiego do "pomacania". Tu wszyscy mają rację choć tylko nieliczni wiedzą o czym piszą i z czym mają do czynienia.

Rozmarzony def

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A może ranking konstrukcji kotłów? Firmy mogą się czepiać z powodu złych opinii lub notowań. Konstrukcje są natomiast powielane a różnice wręcz znikome. Na podstawie rankingu łatwiej podjąć decyzję o kupnie. Górniaki, dolniaki, dolniaki ze sterownikami, z podajnikami, z rodzajem paliwa, specjalne, i tak dalej....

Czy to możliwe?

def

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak widzę, wszystko źle.

A co powiecie o umieszczeniu przy "logo" rodzaju użytkowanego kotła lub innego wyróżnika świadczącego o praktycznym umocowaniu autora wypowiedzi? Obecnie można tego dociekać dopiero po przeczytaniu wypowiedzi. Podobałoby mi się móc identyfikować kolegę po "

pogrzebaczu.

def zębiec dolniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Jak przypuszczam dokonałeś zmiany trybu wyświetlania postów na "drzewiasty" - po prawej nad pierwszym wątkiem forum masz rozwijane menu "Opcje" - tam wybierz tryb wyświetlania standardowy.

 

Zmiana ta może się dokonać przypadkowo podczas wchodzenia na forum np. z google (które czasami przekierowuje na link zmieniający sposób wyświetlania postów).

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.