Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skam-Pv


papasmurfek

Rekomendowane odpowiedzi

Cobra2 jest akurat banalnie prosta w obsłudze,ale nie musi trafiać do każdego. 

Sam piszesz dalej,że rozwala Cię jak ktoś nie potrafi wybrać trybu lato. O takich pomyślano w cobrze2. Tu nic nie musisz wybierać, ustawiasz temp. CO poniżej wyłączenia i sterownik sam przechodzi w tryb lato, ustawiasz wyższą temp na CO jak na CWU i sterownik sam wybiera priorytet ładowania CWU,po to aby nikt nie latał po menu,nie dzwonił,nie szukał. Wybór wyższej lub niższej temp i tyle.

Strzałka w górę nastawa CO a strzałka w dół nastawa CWU, środek start/stop i tyle,proste jak budowa cepa.

 

 

 

Palnik,zadomowi.. on jest wytworem stowarzyszenia i został skonstruowany do konkretnych kotłów, konkretnych mocy ze zgranym softem. Nie wiem czy będzie pomysł oferowania go osobno, może tak, może nie. Jeżeli jednak, to raczej cały dedykowany komplet razem ze sterownikiem, bo to robi całą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mnie osobiście interfejs odrzuca, ale funkcjonalnie jest to dobrze zrobione. Nie mniej jednak mało reprezentatywne i trochę archaiczne jak np. zestawimy to z SKZP.

Z doświadczenia wiem, że jak coś nie jest napisane - bywa problematyczne dla wielu użytkowników, jak coś trzeba przytrzymać, poczekać też.

Z drugiej strony mówimy o budżetowym rozwiązaniu jak we wspomnianym sztokerze i pewnie wygląda to lepiej niż we wspomnianym FERROLI, gdzie użytkownik nie wie do czego ręce wsadzić.

Co do palnika + sterownik - jedyne prawidłowe podejście. A co do trybu letniego, masy ustawień, i nie współgrania sterownik - palnik pije bardziej do TECHa - gdzie ogarnięty użytkownik się odnajdzie, mniej ogarnięty będzie mieć spory problem zarówno z obsługą jak i ustawieniem spalania (tych ogarniętych pasjonatów może się uzbiera z 20% użytkowników)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.