Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie Grzeje Podłoga


kwinto30

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mam pytanie dlaczego nie grzeje podloga mam pięć obwodów zawor 3d afriso przed zaworem rura ciepla za zaworem ciepla rozdzielacz cieply ale juz rurki powrotu zimnie na zaworze 3 d jest skala od 1do 7 o ile dobrze pamietam ja ustawielm na 5 .podłogowa jest na dole domu gora grzejniki normalnie grzeja na piecu 60 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego chybania to nic tu nie wiemy

poprosze fotki i podac jaka jest temp na zasilaniu jaka na powrocie i informacje czy podłogówka to podłogówka ułozona co 10cm czy poćpany wąz co 20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci ma grzać podłoga jak ktoś ci ukradł pompę w mieszaczu heheheheeh  dobre

ja mozna zapłacić za taką instalacje

ściagaj w trybie pilno natychmiastowym instalatora i trzeba dołozyć pompę pomiedzy zaworem 3D a belką rozdzielacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzała norrmalnie jak miałees około 40st na zasile to moze i jakoś grzała bez pompy za zaworem nie ma co opowiadac że to bedzie grzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle znowu fachowiec cymbal ,masakra . Najpierw sie schemat posyla niech forum oceni a potem wola cymbala i to poskladal jak z zalecenia z forum, tyle !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cymbał bo mam 5 obwodów plus 3 na kaloryfery wszytko na jednej pompie głównej i na jednym rozdzielaczu jak chce kaloryfer goracy to i podłogówka gorąca a tak nie może być bo za gorąco i wg mnie jest skopana robota wydaje m i sie ze jest to zle , po drugie piec ma wiele możliwości sterownik a nie moge sterować temperatury podłogi ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.