Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec Z Podajnikiem Z Allegro Ktory ?


mperlak

Rekomendowane odpowiedzi

Od 25.09 spalilem 200kg ekogroszku z Tesco. Jest to najprostszy model palnika chyba. Producent ekocentr.

To w Tesco mozna kupic ekogroszek ?  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie czeski..... myslalem ze to normalny czarny kamienny ale jak wysechl to kolor zrobil sie brazowy

to jeszcze zważ ten wysuszony i oceń ile zostało z deklaracji po odparowaniu wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając zawilgocenie...ale cena tego czeskiego na skladzie to 500zł/tona workowany... a ludzie kupują 100zł drożej w marketach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał płacić za czecha 600 to juz lepiej polskiego jareta...

co do godzin otwarcia - w awaryjnej sytuacji to pewnie 100kg można kupic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak powoli sezon grzewczy się rozkręca na dobre. Ja jeszcze ani gram groszku nie spaliłem w swoim buderusie ale to dlatego że jest jeszcze całkiem ciepło i jedynie rozpalam pod wieczór. Wrzucam pellet ze słomy i starczy. Groszek można kupić w wielu miejscach ale nie zawsze tej samej jakości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja kupilem jareta za 600 zl to nie nadazalem popiolu wynosic nawet juz pomijajac to, ze spiekal mi sie potwornie i niedopalal. Czeski spala sie calkowicie, w takich ilosciach jak ten jaret i mam mniej popiolu. Za to wiecej sadzy... w kazdym razie moze ten jaret to byl taki jak na plocie napisane ***? ;-)

Wiem, ze troche odgrzalem ale ja to spalam w stalkocie wiec przynajmniej jest w temacie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.