Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykrywa Wirusa Na Stronie


Mikesz62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przeskanowałem czym mogłem i nie wykrywa mi wirusa. Czy mogę prosić o jakieś szczegóły (tu lub na PW) - jakiś screen czy opis wirusa.

 

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Problem jest na 100% Po Twojej stronie.

Przeskanuj komputer..

Spróbuj na innej przeglądarce.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że może coś nie tak z przeglądarką, kompem itp. ale w pracy na służbowym kompie czasami mam taką samą sytuację. Więc raczej nie jest to problem po mojej stronie. Nie przeszkadza mi to po prostu zobaczyłem post odnośnie jakiegoś wirusa więc może ta strona ma coś z tym wspólnego. Pozdrawiam. p.s. mi żadnego wirusa nie wykrywa, program w domu to eset nod32 i w pracy też ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak chcę wejść na stronę to czasami ładuje mi się ta strona zamiast info-ogrzewanie - http://url4short.info/a2ba0fef

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

U mnie jest to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się zdarza na różnych kompach i systemach (windows/linux)

Ale zauważyłem jedno, że problem linku dotyczy stron otwieranych z wyszukiwarki google. Nigdy mi się to nie zdarzyło jak byłem już na stronie. Więc albo coś jest nie tak z dns i jest gdzies podmieniany adres (włam ? na dns) bądź coś nie tak jest na innych serwerach dns u poszczególnych dostawców albo linki nie istnieją z google a strona zamiast odpowiadać błędem 404 odpowiada takim linkiem.

Inna mozliwość to podmiana strony z błędem 404 na ten link.

A może być tak, że gogle skanuje mapę strony bądź ta jest mu zapodawana a linki sa niepoprawne bądź nie istnieją.

Pomocne może być przyjrzenie się stronie poprzez narzedzie dla webmasterów od google tam przynajmniej powinien wypisać co jest nie tak.

 

Ja stawiam na wirusa na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z przekierowaniami (przy przechodzeniu na stronę) wynikał z luki w skrypcie IPB i został rozwiązany.

 

Natomiast jeżeli chodzi o komunikat z avasta nie udało się odtworzyć tego problemu na dwóch komputerach z avastem. Także u mnie Norton wirusów nie wykrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem z każdego miejsca w którym mogło siedzieć więc powinno być dobrze. Gdyby coś proszę dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego rozeznania wynika, że akurat w tym przypadku jest to problem forum. W naszym przypadku zmieniany jest jeden z plików co powoduje, że pierwsze wejście z google przekierowuje na stronę url4short. Po cofnięciu się do google i ponownym wejściu na forum już jest ok. Ostatnio gruntownie przeszukałem forum (http://peter.upfold.org.uk/blog/2013/01/15/cleaning-up-the-ip-board-url4short-mess/) i wydawało się, że będzie spokój - niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.