Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec kaflowy, ceeb i zamówienie na kopalni


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Chce zamówić węgiel z kopalni ale wymagają certyfikatu z ceeb - że mam źródło ciepła na węgiel.

Mam piec na pellet i jest zgłoszony ale kaflok zrobiłem teraz i zastanawiam się czy go zgłaszać bo chyba inaczej nie będę mógł kupić węgla.

Posiada ktoś jakiś wiedzę i rzetelne informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na ceeb, wyświetlasz listę deklaracji i ją edytujesz. PGG ceeb wymaga przy odbiorze własnym. To co idzie kurierem nie wymaga jej składania - jeszcze.

Jak przejdzie to 3000 dopłaty do węgla, to chyba nagle wszyscy wkoło sobie przypomną że mają jeszcze inne źródło ogrzewania w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj jakiekolwiek wiadomości gdzie będzie poruszony temat węgla i będziesz wiedział. Na tym forum też coś w temacie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szukainfo007 napisał:

ale kaflok zrobiłem teraz

Teraz to kiedy? Cos mi tu nie pasuje. Jak uslyszales o 3000 dla posiadaczy?

Deklaracje mozna bylo skladac do 30.06 i zmiany podlegaja jesli zaszla pomylka. U Ciebie nie ma pomylki czy niedopatrzenia tylko zamiarzone i celowe dzialanie.

Jak edytujesz deklaracje to bedzie pierwszy do kontroli cos czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ustawy antysmogowe i konieczność spełniania norm - nie, nie wolno już takich montować, a użytkować można tylko do określonego czasu, w zależności od województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.