Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piecyk kominkowy na pellet do mieszkania 46m2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jestem wlasnie na etapie kupna/remontu mieszkania 46m2. Ogrzewanie bedzie robione od zera. Mieszkanie na pierwszym pietrze, bydynek z cegly, ocieplony. 

Mam spory problem z doborem piecyka gdyz informacje, ktore udalo mi sie znalezc w sieci sa wrecz szczatkowe, albo ja nie umiem szukac z powodu braku wystarczajacej wiedzy w tym temacie 

Czy mozecie pomoc mi z doborem takiego piecyka? Musi miec opcje podlaczdnia c.o i cwu. Instalacja bedzie zrobiona na rurach pex, a zasobnik bedzie jakies 120l z grzalka na lato. Najlepiej zeby dalo sie podlaczyc dodatkowo termostat pokojowy. 

Na chwile obecna widzialem filmil o piecyku Ferroli i wydaje sie on calkiem fajny natomiast nie mam tak napraade zadnego odniesienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby uzasadnić dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos z nizszej polki rowniez wartego polecenia? Ta druga opcja zdecydowanie na plus tylko rozbija sie to wszystko o kwote dofinansowania. Gdybym mial zaplacic +/- 12tys z kieszeni to budzet remontowy moglby byc niewystarczajacy. 

Rowniez jestem ciekaw roznicy miedzy tymi dwoma piecykami. W tym pierwszym cena kusi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, gersik napisał:

Wypadałoby uzasadnić dlaczego.

https://ekoflam.pl/sklep/piec-na-pellet-edilkamin-milla-h-12/

Przede wszystkim to Algorytm Leonardo. Modulacja mocy z prawdziwego zdarzenia. W przeciwieństwie do innych pseudowynalazków. Przy których będziesz pellet wyrzucał w komin. Możliwość doprowadzeni powietrza do paleniska z zewnątrz. Co zapobiegnie wychładzaniu pomieszczenia, w którym kominek stoi. No chyba, że chcesz się zaczadzić i będziesz palił przy zamkniętych oknach.

Włosi są potentatami w produkcji tego typu urządzeń za normalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.