Skocz do zawartości
IGNOROWANY

składam nową instalacje, potrzebuje porady


Roszer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam projekt, kupiłem jakiś czas temu, tylko że jest z naczyniem wzbiorczym otwartym na strychu a ja mam jeszcze nie ocieplony. Poza tym zdecydowałem się na bufor już po zakupie projektu i stąd mam kilka pytań na forum do znawców tematu. Kto pyta nie błądzi.

Ta sytuacja trochę mnie rozbawiła bo jak wiecie na przykład na forum elektroda jak nie poszukasz najpierw samemu w google to zaraz masz zjebkę od wyżeraczy za brak używania szukajki, a tu jest całkiem na odwrót zostałem zbluzgany za próbę dokształcenia ale cóż co kraj to obyczaj:) przeżyję.

Pytanie mam  jeszcze do ciebie jak można oczywiście, dlaczego rury czarne a nie ocynk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ocynku poszukaj w necie, nie chcę abyś z całym netem konfrontował moje wypowiedzi, z resztą nic nowego ci nie powiem 

Tu też trzeba szukać samemu a nie przychodzić na gotowe, a ty najpierw dostajesz temat na tacy, a następnie go sprawdzasz czy cię nie zrobiłem w konia.

Wybacz, to mnie odpycha od tego tematu.

Powodzenia w realizacji instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 20:52, sambor napisał:

Aby prawidłowo spalać pellet kotle musi być ponad 60C, więc ochrona powrotu też musi być wysoko ustawiona.

Napisałeś tylko informację tak jak jest, mnie zainteresowało dlaczego tak jest prawidłowo, to czysty głód wiedzy z mojej strony żadne tam sprawdzanie czy porównywanie.

Podając tego linka nauczony doświadczeniem z innych for chciałem pokazać ze sam też szukam a nie liczę na gotowe rozwiązanie i pokazywanie palcem, piszę to żeby wytłumaczyć się ponieważ jestem bardzo daleki żeby obrażać ludzi takich jak ty którzy dzielą się swoją wiedzą z innymi, mam do takich ludzi respekt i szacunek, zostałem źle zrozumiany.

przepraszam za to zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba postronna napiszę od siebie, że niepotrzebnie sie Sambor obrażasz. Roszer nie chciał podważać Twojej wiedzy, tylko (jak sam tłumaczył) chciał zgłębić temat nikogo nie obciążając "głupimi" pytaniami. A poza tym okazał skruchę i przeprosił - to też coś znaczy.

Roszer, jak chcesz to ja mam komplet Afriso, tj. zawór 3D ARV 384 + 3 śrubunki i siłownik ARM 323 60-sek. Używany tylko 2 miesiące bo potem przerobiłem instalację i nie jest mi on już potrzebny. Kocioł mam zalany glikolem, więc zawór wygląda jak nówka.
Napisz do mnie na PV jeśli jesteś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.