Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylacja Hybrydowa wady i zalety


Blusik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ostatnim razem czytałem artykuł o wentylacji hybrydowej czyli połączenie grawitacyjne i mechanicznej. Jedna wspomaga druga, otóż pisało iż instalacja jest tańsza oraz mniej inwazyjna niż wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (Na przykład:  remont domu, brak miejsca na rury z mechanicznej).

Wszystko ładnie pięknie ale w artykule nie pisało jakie wady bądź zalety posiada taka instalacja.

Czy oszczędzamy opał?

Czy w domu jest cieplej?

Czy następuje lepsza wymiana powietrza ?

 

Może ktoś z forum montuje taka wentylacje i się wypowie bądź użytkuje takową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 19:15, Blusik napisał:

,,, Ostatnim razem czytałem artykuł o wentylacji hybrydowej czyli połączenie grawitacyjne i mechanicznej. ,,,

,,, Wszystko ładnie pięknie ale w artykule nie pisało jakie wady bądź zalety posiada taka instalacja. ,,,

Proponuje wyszukanie w sieci i zapoznanie się, także z innymi artykułami dotyczącymi wentylacji hybrydowej.
Na pewno znajdziesz w nich sporo odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Witek-z-Ulicy napisał:

Proponuje wyszukanie w sieci i zapoznanie się, także z innymi artykułami dotyczącymi wentylacji hybrydowej.
Na pewno znajdziesz w nich sporo odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania.  

Czytałem 3 artykuły i nie znalazłem w nich wad i zalet tego systemu. Jedynie co było to ,że nie cofnie się dym z konina. Dlatego pytam czy ktoś to ma i powie coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.