Skocz do zawartości
FAFAŁ

Markety wroclaw co polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie :) mieszkam we Wrocławiu blisko mam do obi . Niestety bartex gold już mi nie odpowiada . Sahara zaś jest popiolo twórcza jednym zdaniem : tydzień palenia nią to popiolu wybieram jeden worek :)).

więc pytanie moje brzmi . Co wybrać gdzie pojechac . Nie chce brać czegoś z netu bez sprawdzenia . 

z pobliskiego skladu mam jakis no name.

pali się to fajnie jedyne co to koksuje zdeka i trafiaja się kamienie .

Może jakiś skladzik ? Byle nie Ołbińska :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej kupić wysyłkowo? Jest dużo polecanych groszków. Cenowo często wychodzi nawet taniej niż w marketach i składach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Teoretycznie to już  moja ostatnia zima z kotlem . Nie chce kupic palety i zostac z kamieniami w piwnicy . Bo tak się często zdarza . Chce kupic 100kg lub więcej na test i to spalic . Będzie dobry kupię więcej nie bedzie szukam dalej . 

Jednak masz rację jest sporo fajnych ofert , wiele tematów z opisami co u kogo pali się dobrze . Ja chce dopyrkac do czasu aż mi powiedzą : to już jest koniec teraz ciach będzie ciepło  z miejskiego "piecyka".

Edytowane przez FAFAŁ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przechodzisz na gaz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój budynek idzie do termomodernizacji oraz ucieplenia czy jakoś tak . Będę miał miejską ciepłą wode .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja składu we Wro nie znalazłem, z marketowym błotem się też nie polubiłem. Kupuję 25km od Wro Chwałowice, suche spod wiaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adres dasz :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.sklad-cesarzowice.pl/

Tylko poczytaj na forum temat o Pieklorz Chwałowice, bo to węgiel typu 32 i nie każdemu podchodzi, popiołu też sporo. Dla mnie ważne, by był suchy i bez kamieni, bo zaglądam do kotłowni co 7-10 dni i nie chcę niespodzianek, gdy jestem w delegacji. Zużycie jak Bartex Gold. Jak dotąd ani kamyczka. W grudniu luz 850, w workach jutowych 920, dojazd do Wro 20 pln. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo Ci dziękuję :) . Nie wiem czy na bank tam ruszę . Nie z racji lenistwa czy coś , tylko ten swirus trochę starszy i komplikuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym odpuścił, w końcu już prawie kwiecień, spalisz cokolwiek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym cokolwiek to bym się wstrzymał :)

biegać i wybierac masakryczna ilość popiołu to też słabo :) . Ten groch co teraz mam to chyba w miesiąc nie zrobi tyle popiolu co sahara w tydzień . Tylko te pare kamieni mnie martwi . Mam go 120 kilo jeszcze a w międzyczasie coś się rozglądam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio czytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego groszku:
https://sklep.pwatex.pl/podajnik/28-ekogroszek-ekosun-5901085060031.html

Być może wyślą kilka worków na próbę.

Ja sam czytając opinie i parametry chyba zdecyduje się na zimę kupić. Tym bardziej, że każdą koleją tonę dają -50 zł. Cena jak za te parametry wg mnie bardzo atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi