Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wegiel z marketu budowlanego


habzz

Rekomendowane odpowiedzi

witam. obecnie w castoramie oraz leroy merlin zrobili promo na swoj wegiel. w obu przypadkach wegiel ma 26mj i w obu przypadkach cena wynosi 800/tona.

jakies opinie na temat wegla Carbon R z castoramy lub wegla Equation gold z leroy merlin? 

800 to chyba dobra cena jak za ten wegiel. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzech z Leroy 2 lata temu to kamienie i woda, realnie to chyba najdrozszy wegiel na rynku. W sumie nie spodziewałem się niczego dobrego, kupiłem tylko worek na próbę, ale i tak kawałki cegieł w węglu mnie zadziwiły. Ciepła z tego tyle,co z czeskich młodych węgli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszym roku tez mialem kilka workow tego groszku  equation z leroy ale tamten mial 24mj i teraz tez taki jest w ofercie. tylko ten o ktorym wspomnialem wczesniej to equation gold i ma 26mj. wiec to calkiem inny wegiel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupiłem 2 worki Equation gold na test z ciekawosci. defro sigma uni i jestem pod wrażeniem fajnie sie pali płomień elegancki wysoki. temp 65-70 st trzymało bez żadnych problemów bylo u mnie ok 1st na zew. popiołu sporo ale fajny sypki. trafiały sie pojedyncze małe kamyczki. w workach jest nieduża domieszka miału 0-5mm tak na oko mala szufelka na samym dnie, kolega również kupil wieksza ilosc i potwierdził. moim zdaniem lepiej kupic ten eko niz zachwalany retopal. Napewno kupie ok 250kg na test w wieksze przymrozki     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.