Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ilość ekogroszek na dobę


Darekkovert25kw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się poradzić czy moje spalanie jest optymalne mam kociol kovert 25kw sterownik tech st-580 manualny dwustan ogrzewam nim na razie 100 m2 później będzie 200m2 jest to stara kamienica nieocieplona pokoje wysokie 3,2m  spalanie przy temperaturze średniej 5* jest to 10kg/24h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to przyzwoicie chociaż jakbyś troszkę "pomieszkał" w kotłowni i pobawił się ustawieniami to pewnie być cosik jeszcze uszczknął... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że  ekogroszek to czarna perła 24mj no jeszcze postaram trochę pokombinować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze ile masz stopni w domu i czy grzejesz CWU. Pamiętaj na przyszłość aby w pierwszym poście podawać maksymalną ilość informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cwu 100l jest cyrkulacja salon 30 m2 23* sypialni i kuchnia 21* razem 35m2 łazienka 24* 6m2 pokuj 20m2 22* i przedpokój 7m2  podłogowa 15m2 ogrzewa przedokuj i łazienkę 

Profil uzupełnialem ale chyba nie zapisalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy temperaturze zewnętrznej +10 , takie temperatury w mieszkaniu są do przyjęcia. Kiedy temperatury zewnętrzne wskażą -5 lub więcej, a będziesz chciał utrzymać taką temperaturę Twoje spalanie zacznie wzrastać. A kiedy domownicy zażyczą sobie 25stopni w mieszkaniu to Twojemu zdumieniu nie będzie końca. Pewnych zjawisk nie da się oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.