Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problematyczny sąsiad ,komin


agnieszka2201

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od 2 lat mam problem z sąsiadem. Mamy wspólny komin, który jest podzielony (jego i nasz w jednym). Prawdopodobnie sąsiad pali śmieciami i jakimś tanim węglem, który powoduje że jego komin szybko się zanieczyszcza sadzą.  Co roku wzywana była straż pożarna, ponieważ jego komin się zapalał, a w naszym domu(bliźniak) pojawiał się dym. Nie wspomnę też o tym, że kiedyś przebił się do naszego komina i prawie nas zaczadził. Nadchodzi kolejny sezon grzewczy i nie ukrywam, że boję się co tym razem sie stanie. Sąsiad jest konfliktowy i nawet poprosiliśmy go żeby coś z tym zrobił, ale jak grochem o ścianę...Co ja mogę zrobić w tej sytuacji? Czy mogę to gdzieś zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2019 o 21:52, Jamjestcichy napisał:

Inspektor może nakazać montaż wkładu kominowego.

To potwierdzone, czy tylko przypuszczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksieciunio

Potwierdzone tyle,że sytuacja była trochę inna,ale sąsiad i komin to wspólna historia-na szczęście nie moja.

W każdym bądź razie inspektor zakazał palenia sąsiadowi dopóki nie zamontuje wkładu kominowego.

Swoją drogą warto skorzystać z tej pomocy bo to nic nie kosztuje a może pomóc tym bardziej jak ktoś Nas w tak perfidny sposób podtrówa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sambor napisał:

Raczej podtruwa!

Dobrze,że to nie forum językowe bo by mnie zjedli,ale Ty tak się nie spinaj bo chyba nie jesteś polonistą? :)

Swoją drogą to chyba pierwszy byk od dawien dawna,ale dzięki za czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.