Skocz do zawartości
doctor82

Defro Defro alfa 12 kw pellet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam informacji na temat tego kotła mam dania zakupić. Ma ktoś doświadczenia z tym kotlem

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego poszukaj Edilkamin Laguna i Blackstar. Kotły w podobnej cenie ale jakościowo 2 półki wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Lagunę @Puławiak podłączy Ci za symboliczną złotówkę :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blackstara też :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tylko Lagunę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dotyczy tylko Laguny. Generalnie wszystko jest po staremu tylko na stronie musiało to trochę inaczej wyglądać. Dlatego cena jest taka jaka jest i do tego montaż za 1 zł. 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ło panie, toć to promocje lepsze niż w Biedronce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To dotyczy tylko Laguny. Generalnie wszystko jest po staremu tylko na stronie musiało to trochę inaczej wyglądać. Dlatego cena jest taka jaka jest i do tego montaż za 1 zł. 
B
Ło panie, toć to promocje lepsze niż w Biedronce. 
Muchy Co 9ppp

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Gosiadania
      Witam jestem posiadaczką kotła na pellet firmy defro. Piec spala ogromne ilości pelletu, ale do rzeczy udało mi się wejść w menu serwis i w pozycji moc kotła mam do wyboru jakie kw chce wybrać póki co mam ustawione na 25 kw bo tak docelowo w przyszłości ma ogrzewać kocioł. Jednak póki co czy mogę zmienić w tym menu na 12kw?
      Pozdrawiam Gosia
    • Przez Adasko81
      Czy jest możliwość ustawienia kotła tak że jak osiągnie żądaną temperaturę  60 stopni to podajnik nie Bedzie podawał węgla do momentu jak temperatura spadnie do 56 stopni zacznie podawać 
    • Przez Raftur1984
      Witam jakie są ustawienia fabryczne dla dwustanu defro sigma e 16 Pozdrawiam 
    • Przez matiwolf
      WITAM. PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA KOTŁA KOMFORT EKO LUX 12 KW NA EKOGROSZEK. MAM NOWY DOMEK 120MKW DOCIEPLONY STYROPIANEM 15CM EPS032.
      MOJE PYTANIE TO. JAK DUŻE SPALENIE DOBOWE EKO GROSZKU WYSTĘPUJE W TYM KOTLE. I JAKIE NAJBARDZIEJ OPTYMALNE USTAWIENIA ZACHOWAĆ NA STEROWNIKU PRZY TEMPERATURZE POMIESZCZENI 21 STOPNI W DZIEŃ I 18-19 STOPNI W NOCY.
      Z GÓRY DZIĘKUJE ZA PODPOWIEDZI
    • Przez Przemo198701
      Witam może ktoś ma taki sterownik gdzie wpiąć w k1p sterownik pokojowy tech st-290 v2  aby działał prawidłowo ?? Mam piec defro 16kw sterownik k1p z Pid 
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.