Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boczny Panel Forum


Jozefg1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano zauważyłem że zniknął z forum prawy pasek  "Najnowsze posty" - "Najnowsze tematy" 

  Szkoda bo bardzo przydatny dla tych którzy chcą sobie forum przejrzeć i poczytać....

 

 

Edit: Zdało by się udostępnić i przetłumaczyć  'Help files" czyli Pliki pomocy ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim okresie nic na forum się nie zmieniło. Mogę prosić o dokładniejsze informacje (dokładny adres strony oraz nazwę przeglądarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona:  https://forum.info-ogrzewanie.pl/

Na firefoxie nie ma, zniknął  ,  na edge jest... Nie wiem jak na innych przeglądarkach

Kilka dni temu miałem problem z zalogowaniem na stronie, po kilku godzinach już było OK ale panel zniknął

Na IPB zdarzają się takie rzeczy dość rzadko, przy okazji aktualizacji serwera . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbadam temat dziś wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione. Sytuacja wynikła z tego, że grupa "Stały forumowicz" miała ten pasek wyłączony (mea culpa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przypomniałem sobie dlaczego to wyłączyłem ;) Obecnie utworzyłem nową grupę (Stały Forumowicz_ - bo tylko dla grup mogę zmieniać ustawienia tych bocznych paneli) i dodałem Cię do niej. Panel nie powinien się wyświetlać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam w której wersji IPB było tak że można było wyłączyć ten panel ikonką. 

Ta ikonka była uaktywniana przez admina w opcjach  w PA a później użytkownik decydował czy będzie wyświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.