Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rc 310


DJ82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam prośbę do tych którzy mają u siebie sterownik RC 310. Jest tam takie menu jak zużycie energii. Mógłby ktoś zrobić fotki jakie tam można znaleźć informacje? Czy pokrywają się one ze stanem faktycznym (tzn czy zużycie podane na sterowniku pokrywa się z rzeczywistym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jaki masz piec?? bo ja mam RC300 i nie mam tego menu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie tego nie ma - ale ja mam GB072 i być może ten piec nie obsługuje tych funkcji.

 

Druga sprawa jest przynajmniej 2 wersje sterownika RC300 (starsza i nowsza) ja mam starszą, ale znam też osobę która ma nowszy RC300 i GB072 i też tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gbbsoft, a jak Ci pokazuje zużycie tego gazu? u mnie jest zaniżone w stosunku do odczytów z gazomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego stwierdzić, bo na jednym liczniku mam dwa piece gazowe: stary i nowy (i kuchnia gazowa). Więc chętnie posłucham jak jest u was... Ile % pokazuje w stosunku do zużycia na liczniku?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Na początek chciałbym się z wszystkimi na tym forum przywitać

U mnie też wcześniej było wskazanie zużycia energii jeszcze wtedy nie mieszkałem, ale przez przypadek zauważyłem to. Po wprowadzeniu się już tego nie było. Rozmawiałem z serwisantem to powiedział że to nie możliwe ze było bo zużycia gazu nie da się zmierzyć. Pomyślałem że miałem jakieś zwidy. Ale w instrukcji tego sterownika też to jest. Po tekstach z tego forum wynika że jest to wina softu który zdalnie zaktualizowali. Czy jest jakaś opcja wgrania starszej wersji softu, była to przydatna informacja? Jutro będę dzwonił do pomocy technicznej Buderus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2018 o 15:08, gbbsoft napisał:

Nie potrafię tego stwierdzić, bo na jednym liczniku mam dwa piece gazowe: stary i nowy (i kuchnia gazowa). Więc chętnie posłucham jak jest u was... Ile % pokazuje w stosunku do zużycia na liczniku?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

a jakie macie wersje softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!   Mam RC310;  podłączyłem też czujnik temp. na sprzęgle.  Wyświetlacz pokazuje teraz tę temperaturę;   chcę wrócić do pokazywania temp. w pokoju. Jak to zrobić? jak usunąć w sterowniku ten czujnik /po rozłączeniu/? jak rozłącze to pokazuje błąd czujnika A01   815.
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.