Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa Lfp Leszno


lazialo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ten przełącznik się obraca to wystarczy go obrócić, a jak nie to trzeba zdjąć dekiel i wewnątrz obrócić.

Oczywiście przy wyłączonym zasilaniu pompy

Wszedzie widzialem ze regulacja biegow jest namalowana od gory.U mnie ich nie widze w jakiej pozycje sa jakie biegi i też nie wiem na jakim biegu obecnie pracuje.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę przełączyć tym przełącznikiem bez otwierania pokrywy?

Jak tak to spróbuj przełączyć - tam masz tylko 3 pozycje

Na której jest obecnie?

Tak jak na fotce do gory strzalka ( 2 fotka)ale ja nie wiem jaki to jest bieg szukalem podobnych puszek tak aby chociarz podejrzec jak sa biegi ustawione bo umnie jest tam wszystko zamazane albo oznaczen nie bylo. Nie sprawdzalem czy idzie przelanczac jutro podejde do tego tematu , czy biegi mozna zmieniac w trakcie dzialania pompy?

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana pompa byla ustawiona na 3 i dało rade przekręcić w lewo tylko 3 pozycje i faktycznie na 1 praktycznie jej nie slychac.

 

I teraz pytanie czy moge spokojnie grzać mieszkanie na predkosci 1?

 

Piec ogniwo biecz 16kw piec z 1996r a mieszkanie ma 120m

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na 1 biegu ciepło będzie rozprowadzone na wszystkie odbiorniki w sensie że wszystkie grzejniki będą grzały zadowalająco to jak najbardziej TAK. Obserwuj też czy na 1 biegu nie będzie podgotowywało wody w kotle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.