Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głowica , Wkładka Termostatyczna Do Grzejnika Jaką Polecacie


macunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym na próbę zakupić głowicę z wkładką termostatyczną dla grzejnika ...  Czy warto zaopatrzyć się w coś takiego?

Jak z trwałością i którą kupić gazową czy na ciecz . Na jaką markę się zdecydować - chciałbym coś porządnego , sprawdzonego ...

 

Obecnie mam coś takiego ( podobny) tylko inna marka... Jest to zwykły zawór kulkowy :)

0c5fbde0e218a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Shlosser? Sam kupiłem trzy sztuki, ludzie mówili, że jakość ok za niską cenę, posiadają nastawę wstępną więc chyba nieźle, co?

Ja mam takie już chyba 3 sezon,dwa sezony chodziły bez bufora, to jak na piecu była jakaś niespodzianka w postaci podgotowania, to na głowicy topił się plastik i potrafiła wypaść, ale to chyba normalne przy tej temp.

Teraz pracują z buforem i jest ok, temp. zadaną ładnie trzymają, ogólnie polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... te stare mogą być troszkę krótsze ( kilka mm )i nie dokręci śrub... bo będzie różnica między górą ,a dołem ...

Dostaniesz w sklepie przedłużki od 10mm w górę, zmierz i kup jakie będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.