Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bojler Z Nierdzewki


bombelman

Rekomendowane odpowiedzi

tak 4301 jest rowniez z molibdenem i ona jest stosowana do srdowisk z chlorem ,baseny ,wymienniki ciepła na baseny byc moze i do zbiorników wody ale jest to material bardzo twardy i trudny do obróbki (wzgledem innych kwasówek o podobnych parametrach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobtra koncze te rozmowe natym poziomie

za te pieniadze to materiału nie kupisz z huty

pozdrawiam papa

Kolego rozmowa na jakim poziomie? A po co ja mam materiał kupować z huty? Co ma piernik do wiatraka? Lepiej byś się nie ośmieszał. Nie masz argumentów wiec piszesz o trudnej obróbce stali nierdzewnej, a klienta który nabywa taki zasobnik w ogóle to nie interesuje. Nie muszę Cie przekonywać do wyższości stali nierdzewnej nad zbiornikami emaliowanymi bo to widać gołym okiem i mam nadzieję że teraz każdy rozsądny człowiek to zauważy i sam wyciągnie stosowne wnioski.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takim np poziomie ze skąd na alegro zbiorniki z stali nierdzewnej w takim dobrym stanie ?

i druga sprawa jakby tak było jak piszesz to nie montowałbym zbiorników emal;iowanych tylko z kasowki tylko ze zaden wiodący producent tego nie zrobi

 

a co do srodowisk z chlorem toakurat mmnie nie przekonasz za zadne pieniadze

tylko załuje zejuz nie mam fotek z przed 5latek takich zbiorników jak wygladały po 2 latach i tez taki madrala sie przemądzał ze keasówka najlepsza tylko cos mu nie wyszło bo woda cholernie mocno chlorowana ,teraz emalia dwa zbiorniki po 1000l i 5 latek i nic a mądrala w sądzie bo kasa to była rzedu 20000zł a jednoczesnie był projektantem

a tak prywatnie to pomysl skoro te zbiorniki takie dobre to co robia na alegro 20 letnie zbiorniki ???????????

normalny człowiek dobrych rzeczy nie wymienia a juz tym bardziej zasobników dopuki nie bedzie dziurawy

a na tym forum to nie bede wywalał wiedzy tylko po to zeby ktos sie czuł ze sa argumenty swoje powiedziałem a moje nie musi byc na wierzchu bo ja swoja wiedze mam i szacunek do siebie i klientów i napewno nie bede nikomu doradzał takiego zbiornika do wody z wodociagu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce sprzedać tego bojlera, ja ten zbiornik niedawno kupiłem :angry: .

Nie chce mi się już polemizować na ten temat bo to nie ma sensu, każdy ma swój rozum i sam wyciąga wnioski. Denerwujące jest jednak to że może ktoś faktycznie się zastanawia nad zakupem bojlera z nierdzewki i po przeczytaniu tego tematu niepotrzebnie będzie miał mętlik w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie było to z czystej ciekaowsci rozmawiałem z dostawcą blachy i faktycznie ok kilku lat robi sie zasobniki z blachy 4301 zdodatkami , łaczenia nie sa spawane tylko inna metoda (prawdopodobnie luto-spaw ) i co do zbiornika z takiej blachy to moze wytzrymac nawet 20lat ,a producenci daja ok 5-8 lat gwarancji no i wszstko oki tylko jak znamcene takiego materiału to boje sie sprawdzic ceny gotowego wyrobu ale poszukam w necie ,z info jakie usyskałem to wczeniej do takich zbiorników brano materiał o symbilach 4303 albo jeszcze gorsze i z tego robiły się sita w kontakcie z chlorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.