Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niska Temperatura Spalin = Dużo Sadzy


kammill

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak. Jak tylko włącze hallotron nadmuchu. Wcześniej testowałem przy v3. z wiatraczkami. Będzie modułował ale z dużym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak raz miałem. Włączyłem i wyłączyłem sterownik i śmiga do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak. Jak tylko włącze hallotron nadmuchu. Wcześniej testowałem przy v3. z wiatraczkami. Będzie modułował ale z dużym opóźnieniem.

Witam,

ostatnio zmieniałem u kolegi dmuchawę bez hallotronu na z hallotronem aby sterownik miał pełny odczyt. W sterowniku uaktywniłem hall i przez jakiś czas było ok. Za jakiś czas wyskakiwał wykrzyknik i nadmuch pracował cały czas na 1%.

Jak wyłączyłem hall wszystko było ok,a jak tylko to uaktywniałem zaraz był wykrzyknik. Tak łatwo się nie poddałem. Sprawdziłem połączenie dmuchawy od hall do wtyku i oryginalny przewód od sterownika do dmuchawy. Okazało się, że wtyczka od przewodu jest źle zaprawiona. Miała przerwę. Powinny 3 przewody być obok siebie, a jeden był oddzielony. Dopasowałem układ przewodów w wejściu dmuchawy względem wtyczki i piękny jest odczyt (płynna praca) oraz brak błędu obrotów dmuchawy.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Nie mam pojęcia jakie przy pellecie są temperatury spalin, ale moje przy ekogroszku są znikome. Rękę na rurze mogę spokojnie położyć i trzymać - nie oparzę się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.