Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wifi Rs - Tech Sterownik


wiaderny007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Trochę odkopię temat.

Szukam tu porady bo jest sobota i nie ma kontaktu z serwisem.

Moduł WI FI RS  ST5060.+ sterownik ST 912 na kotle pelletowym Rakoczy Cortina. Podłączałem moduł do dwóch wolnych gniazd RS (bo tyle mam do dyspozycji) na kotle i sterownik kotła nie widzi modułu (lub odwrotnie) Załączałem na kotle zgodnie z instrukcją MENU INSTALATORA - MODUŁ ETHERNET - ZAŁĄCZ - REJESTRACJA i tu pojawiał się problem, wyskakiwał komunikat BŁĄD REJESTRACJI i sterownik nie wygenerował kodu do rejestracji moduł. Kod wygenerowałem sobie bezpośrednio na module i go zarejestrowałem na EMODUL. I na stronie internetowej i w telefonie cały czas wyskakuje komunikat BRAK POŁĄCZENIA STEROWNIKA Z MODUŁEM.  Może ktoś wie co robię źle? A wg instrukcji podłączenie miało być proste i intuicyjne kuźwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 13.10.2017 o 18:02, gilal napisał:

Pewnie standardowe 5162 :)

Witam  właśnie zakupiłem sobie modul st5060 dedykowany do defro,podłączyłem go pod sterownik defro K2 i problem polega na tym że po zalogowaniu na e moduł wyświetla się błąd brak komunikacji z sterownikiem nie bardzo wiem w czym tkwi problem,a po zalogowaniu się na stronie zdalnie.techsterowniki.pl mogę tylko zdalnie obniżyć temperaturę kotła,cwu bardzo uboga wersja w porównaniu z e moduł może ktoś mi doradzi co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 4.09.2016 o 20:12, gilal napisał:

U mnie routher jest na górze, a moduł w kotłowni dwa stropy niżej i śmiga :)

Nie wiem jak będzie u Ciebie, jaki masz zasięg z routera. Najlepiej stanąć w tym miejscu gdzie będzie wisiał moduł WiFi i telefonem sprawdzić zasięg. Jak jest w telefonie net to i moduł też się połączy.

Ostatnio miałem problem z rozpaleniem kociołka i poszedł alarm, zaraz byłem mile zaskoczony bo dostałem informację sms-a na tel. i e-mail z wiadomością o alarmie :

Wyłączyć alarm tak ale ponowne rozpalenie grzałką podobno się nie da. To jest nonses żeby z daleka nie dało się rozpalić Kubusia. Co Wy na to? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tego nowego ustrojstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po alarmach nie sprawdzałem, ale wygasić i rozpalić jak najbardziej. Oczywiście mówię tu o pellecie

W niektórych przypadkach alarmu musi być akceptacja osobista, wymogi bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.