Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piec Z Podajnikiem Na Pallet I Zboże


betina1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o radę.chce wymienić piec śmieciuch na piec z podajnikiem do ogrzewania mieszkania 100m2 na parterze,w domu dwurodzinnym Czy ktoś może powiedzieć od czego zacząć ,?Muszą być jakieś pozwolenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do strony z wynikiem wklej tutaj to zobaczę czy dane są dobrze podstawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dogadać się z sąsiadem i kupić jeden kocioł na te dwa mieszkania jeśli sąsiad to dobry sąsiad :) bo wiele tego nie masz do ogrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wiele nie ma .

Ale boje się piecyków na gaz ,sąsiad już ma podłączony gaz ,a ja zastanawiam sie nad  piecem z podajnikiem .zwłaszcza ze muszę wymienić stary śmieciuch ,DO tego dochodzi stan faktyczny pieca i komina ,bo stary piec stoi w korytarzu w piwnicy w miejscu ogólnie dostępnym bo ajbliżej komina i nawet nie wiem czy może tak stać ?

Spray się komplikują i chyba czeka mnie wizyta u zduna,,,

Co o tym myślicie .poradźcie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paleciak ?

 

Bez poznania choćby przybliżonego zapotrzebowania na ciepło dobór jego źródła to jak wróżenie z fusów.

 

betina1 podstaw dane i wklej link do wyniku

 

www.cieplowlasciwie.pl/start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.......................................sąsiad już ma podłączony gaz ...............................................

Weź przykład z sąsiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.