Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"przegląd Urządzenia" Na Wyświetlaczu


Maro36

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dziś rano pojawił mi się napis na wyświetlaczu sterownika pokojowego "Przegląd urządzenia". Jak mogę się go pozbyć? Przeglądy mam robione co roku, więc to nie jest kwestia samego przeglądu, tylko błędnie ustawionej daty. Próbowałem zmienić datę następnego przeglądu, jednakże to nic nie dało, komunikat mam nadal, przez co nie widzę temperatury zewnętrznej.

 

Mam piec gazowy, kondensacyjny, jednofunkcyjny Vaillant EcoTec VC 226/3-3 PRO, ze sterownikiem Vaillant CalorMatic 470.

 

Bardzo proszę o pomoc, z góry dzięki,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - wystarczy trochę własnej pracy, głównie intelektualnej, ale pamiętaj, że ta instrukcja jest raczej dla konserwatora

i wszystko co sam zrobisz , może obrócić się przeciw tobie i twojemu sprzętowi.

Dlatego nie podałem ci tego rozwiązania wprost na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Ja chciałem tylko wyłączyć ten komunikat. Nic innego nie zmieniałem i nie grzebałem.

 

Ps. swoją drogą to jest kompletnie bez sensu, znalazłem informację, że można ustawić ilość godzin do max 3000, to jest raptem 125 dni, czyli nawet nie pół roku. A przegląd ma być co rok, więc czegoś tutaj nie rozumiem. Ma mi się taki komunikat świecić przez ponad pół roku? To się mija z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

 

Ja mam ecoTEC plus. Też miałem taki komunikat. Przyszedł serwisant, wyczyścił, posprawdzał i komunikat zniknął, ale serwisant zapomniał ustawić datę.

Zmieniłem datę i chyba się pomyliłem bo wpisałem rok do przodu i znów pojawił się komunikat o przeglądzie. Powrót do poprawnej daty nie pomaga. Nie pomaga też zmiana "---" w pozycji D84.

Macie jeszcze jakieś pomysły ?

Serwisant zajęty nie dobiera telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.