Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hydrofor - Problem Z Wyłącznikiem


wojtus121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyłącznikiem ciśnieniowy OMNIGENA chyba już padł całkowicie bo się nie włącza. Chciałem kupić nowy ale są tylko na internecie a nie ma w żadnym sklepie w mojej okolicy. Znalazłem jednak wyłącznik PM5 ( http://img.bazarek.pl/75548/6797/2166550/6680427584d8226cf152a8.jpg ) czy będzie on działał zamiast w.w omnigena czy jest jakaś różnica?
z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMNIGENA ma co najmniej cztery rodzaje wył ciśnieniowych, zamiennik powinien mieć takie same podłączenie wodne  - tu masz stosowane wył ciśnieniowe http://www.omnigena.pl/index.php?action=categories&action_id=263

Jeżeli w twoim przypadku jest to wył MP5 lub o identycznym podłączeniu  wodnym to możesz bez problemu go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ten sam rozmiar wejścia do podłączenia to powinno działać. Musisz go tylko wyregulować samodzielnie, czasem instrukcja jest pod pokrywą a czasem papierowa. A sprawdzałeś, czemu nie działa? Może tylko przewód nie styka albo sie przepalił i wystarczy rozebrać i podłaczyc na nowo instalacje elektryczną? Oczywiście PO WYJĘCIU WTYCZKI Z GNIAZDKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrywę zdjąłem już wcześniej ale wszystko jak najbardziej OK, coś mnie tknęło dzisiaj aby rozkręcić na części pierwsze i jak się okazało tyle rdzy się nazbierało, że woda nie dochodziła przeczyściłem i działa jak należy tylko pytanie czy to normalne aby tyle rdzy się nagromadziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.