Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie Podłogowe


KubaSko

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie nie było na forum z racji wyjazdu. Błędnie wprowadziłem dane i dlatego tak wyszło, ale już pogodziliśmy się z programem :) jeszcze raz wielkie dzięki sambor za pomoc, akurat ty jesteś człowiekiem który zawsze mi pomaga. Jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję  bardzo za zainteresowanie tematem i pomoc. Już się biorę za oglądanie waszych propozycji

 

Pozdrawiam 

jakiś wybór dokonany? sugestie?

co do pompy to posiadam wilo yonos pico 25-60 przy 160 m2 podłogówki na dwóch kondygnacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze nie dokonałem wyboru sterowania ponieważ skupiłem się na doborze wężownic i pomp. Teraz już wiem że podłogówkę zrobię na jednym mieszaczu i pompie 25-60, grzejniki na pompie 25-40. Czyli z c.w.u będę miał trzy obwody grzewcze. Coś się na pewno znajdzie do wysterowania tego :) rozważam sterownik euroster uni 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że Uni 2 ma trochę prymitywny sposób sterowania z regulatora pokojowego.Wyłącza pompy i zamyka mieszacz jak osiągnie temp. w pomieszczeniu. Bardziej podoba mi się estyma unicontrol mix 07, ona po osiągnięciu temp. w pomieszczeniu tak reguluje mieszaczem żeby nam c.o. cały czas pracowało. Niestety ma tylko obsługę sterowania jadnym mieszaczem (akurat w moim przypadku to nie problem). W przypadku większej liczby trzeba dokupić CAN-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.