Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę O Rady I Sprawdzenie Schematu C.o


marekholand

Rekomendowane odpowiedzi

Przy podłączeniu wg instrukcji woda grzewcza od razu spotyka się z zimną wodą w zasobniku CWU i następuje szybsza wymiana ciepła , jednocześnie powrót na kocioł nie wychładza się tak jakby był powrót od dołu zasobnika - tu nawet CWU podgrzewa powrót na kocioł, ciekaw jestem o skuteczności tego rozwiązania ?

Raczej nie jest duża gdyż obecnie przestano to rozwiązanie stosować.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolego Sambor zasiałeś w mojej głowie ziarnko ciekawości jak by to działało i może warto to sprawdzić i na pewno to zrobię bo nalezę do takich że często na słowo nie wieże muszę się sam przekonać  bo jak nie spróbuje to w 100% nie będę wiedział  ale to dopiero za około miesiąc na razie wszystkie schematy myśli i pomysły kłębią się w głowie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam 

 

Po prawie 2 miesiącach wracam już jako użytkownik pieca Hef i instalacji którą wykonałem według projektu

i co mogę napisać choć nie pale zbyt długi okres czasu bo od 4 stycznia i ja osobiście paliłem tylko 6 dni ciągiem w tej chwili moja żona ale jak na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z pieca i instalacji wszystkie grzejniki ciepłe podłoga też Bojler pracuje grawitacyjnie więc wszystkie moje założenia są spełnione .

 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.