Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiennik Dwupłaszczowy Nie Grzeje :/


lolita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie, mój bojler nie grzeje wody, nie ma przez niego obiegu. Zainstalowałem odpowietrznik na zasilaniu bojlera, w najwyższym punkcie, jest wkręcony w trójnik a ten na nypel na króćcu zasilania bojlera z co. Wymiennik poziomy, ustawiony prawidłowo z lekkim wzniosem w kierunku króćca zasilania z co. Wcześniej wszystko grało...nie wiem co robić, bojler sam montowałem w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak w temacie, mój bojler nie grzeje wody, nie ma przez niego obiegu. Zainstalowałem odpowietrznik na zasilaniu bojlera, w najwyższym punkcie, jest wkręcony w trójnik a ten na nypel na króćcu zasilania bojlera z co. Wymiennik poziomy, ustawiony prawidłowo z lekkim wzniosem w kierunku króćca zasilania z co. Wcześniej wszystko grało...nie wiem co robić, bojler sam montowałem w zeszłym roku

daj fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to zadziało to musiały być sprzyjające warunki czy odpowiedzi przepływ na pionie do grzejników i wtedy mogło pociagnąc powrót i zadziałao a teraz może stanał babel powietrza i tak się stało ,jak masz mozliwośc to zakręć grzejniki pompe na max i cos sieruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ otwarty, wszystkie grzejniki grzeją, nie wiem co się stało. Dodam, że gdy zagrzeję bojler podkową i otworze zawór to podgrzewa mi on rurę zasilania i mam ciepły grzejnik na górze :P

no słuchaj nic nie dzieje się bez przyczyny skoro w druga strone działa to jest temat przepływu ,a masz mosliwosc właczenia pompy na 3 bieg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jeszcze się nie zeobił powrót goracy co cos jest nie tak gdzies woda ucieka albo zawór roznicowy jest uszkodzony ,tu gdzies trzeba szukac oprzyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro grzejniki masz zakręcone i idzie tylko zasobnik to zobacz czy rura powrotu do kotła ma taka sama temperaturę co powrót z zasobnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.