Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocham To Forum


Nimek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jesteście wspaniali.

 

Niedawno się zarejestrowałem,ale muszę przyznać że tyle fachowości i chęci pomocy ze strony forumowiczów co tutaj to rzadko można spotkać w polskim necie.

 

Dzięki za wszystkie informacje - jesteście wspaniali !!!

 

Przykładowo automatyk to prawdziwy fachowiec w wielu tematach a Przemyslaw choć sam montuje kotły to chętnie radzi jak zrobić to samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie stany euforyczne jak Twój pierwszy post w tym temacie i sam jego tytuł nie świadczą zbyt dobrze o autorze, a wręcz dają powód do zastanowienia, czy wszystko z Twoimi fazami jest w porządku?

Ale to tylko moje odczucie, każdy może to odbierać inaczej. Tak nawiasem mówiąc większość Twoich postów pozostawia jakieś dziwne wrażenie infantylności, ale może jestem przewrażliwiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że tyle fachowości ... rzadko można spotkać w polskim necie.

 

Dzięki za wszystkie informacje - jesteście wspaniali !!!

 

Przykładowo automatyk to prawdziwy fachowiec w wielu tematach a Przemyslaw choć sam montuje kotły to chętnie radzi jak zrobić to samemu.

Gratuluję Tobie kolego Nimek wiedzy i fachowości, która pozwala tak entuzjastycznie oceniać poziom tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, moim zdaniem dużo w tym prawdy, bez samobr, automatyka, Przemka i paru innych, te forum dużo by straciło, więc miał pełne prawo do takiej opinii. Większość stałych użytkowników raczej jest tego świadoma, ale czemu nie napisać tego wprost, że są tu tacy ludzie? Jeśli robią to zupełnie bezinteresownie, to juz w ogóle czapki z głów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może i jestem infantylny, ale przynajmniej cenię sobie takie osoby (jak Automatyk i Przemek).

 

Wiecie o ile ten świat byłby piękniejszy gdybyśmy chwalili się nawzajem zamiast ciągle mieć o coś pretensje do siebie.

 

Pochwała dodaje skrzydeł,nagana je podcina.

 

A ja jestem idealistą. Mało już zostało takich ludzi na tym ziemskim padole ;)

 

W każdym razie jeśli ktoś po przeczytaniu moich postów poczuł się bardziej dorosły bo ja jestem infantylny to cieszę się że poprawiłem komuś dzień. Wszystkiego Najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.