siedlaki Opublikowano 12 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 12 Grudnia 2012 Witam serdecznie i mam pytanie, co należy zrobić albo jak ustawić piec aby zawór 4d przy temperaturze zewnętrznej około -2 -3 nie otwierał się całkowicie. Posiadam Linga Combi 28kw, siłownik na zaworze 4d, pełna pogodówka. Cytuj
robogaz Opublikowano 12 Grudnia 2012 #2 Opublikowano 12 Grudnia 2012 Czy sterujesz ręcznie czy sterownikiem zaworu ? Cytuj
siedlaki Opublikowano 12 Grudnia 2012 Autor #3 Opublikowano 12 Grudnia 2012 Steruję sterownikiem zaworu, pełny automat Cytuj
CooleR Opublikowano 12 Grudnia 2012 #4 Opublikowano 12 Grudnia 2012 Witam Zmień ustawienia na pełnym automacie to nie będzie się otwierał na maxa, widocznie uznał że należy zgodnie z ustawieniami usera to tak robi i tyle. Pozdrawiam Cytuj
robogaz Opublikowano 13 Grudnia 2012 #5 Opublikowano 13 Grudnia 2012 \Steruję sterownikiem zaworu, pełny automat Skoro sterownik steruje zaworem to jeżeli jest ustawiona krzywa (jeżeli jest) to ster powinien sam sobie dawać rade po to jest zawór i sterowanie.Lub pilnować zadanej w domu np.22*C i odpowiednio się ustawić. Jaki to ster. Cytuj
siedlaki Opublikowano 13 Grudnia 2012 Autor #6 Opublikowano 13 Grudnia 2012 Posiadam regulator pogodowy A3000D firmy Recalart Cytuj
adams1111 Opublikowano 13 Grudnia 2012 #7 Opublikowano 13 Grudnia 2012 A jaka krzywa grzania jest ustawiona podaj ustawienia Cytuj
siedlaki Opublikowano 13 Grudnia 2012 Autor #8 Opublikowano 13 Grudnia 2012 Krzywa grzania nr 7, podawanie 11, przerwa 44, histereza 4 stopnie, czujnik temperatury zewnętrznej. Cytuj
adams1111 Opublikowano 15 Grudnia 2012 #9 Opublikowano 15 Grudnia 2012 Czym krzywa jest większa to i temp.na dom musi być większa dlatego otwarcie jest większe spróbuj obniżyć krzywe grzania a jaka jest temp.w domu nie wiem w czym masz problem poprostu automatyka tak działa Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.