Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Eko Groszek Kopalnia Juliusz


nicpon851

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Mam pytanie czy ktoś miał już doczynienia z eko groszkiem z kopalni JULIUSZ z Sosnowca? Mianowicie chodzi mi o opinie co sądzicie o tym opale i jaki macie popiół. Warto wydać na niego kasę bo tona jest ok 790 zł a to sporo. Może ktoś ma sprawdzony z innej kopalni groszek to był bym wdzięczny za jakiekolwiek rady. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kwkkazimierzjuliusz.pl/index.php?page=sprzedaz

Jeśli myślisz o tej kopalni, to mają dobry produkt, ale PIEKLORZ z kop.Bobrek podobno lepszy bo spiekalność mniejsza... ja nadal stosuję ich miał, ale teraz mieszam go ze zrębką to nie spieka się specjalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie czy ktoś może miał doczynienia z eko groszkiem z kopalni JULIUSZ z Sosnowca? Ja nim pale 2 sezon i za bardzo nie jestem z niego zadowolony a cena waha się w granicy 790 zł za tone. Sprzedawca go zachwala iż jest to niby jeden z lepszych dostępnych na rynku opałów. Może ktoś mi doradzić jakiś sprawdzony skład opałowy lub kopalnie. dodam że jestem z Katowic. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie czy ktoś może miał doczynienia z eko groszkiem z kopalni JULIUSZ z Sosnowca? Ja nim pale 2 sezon i za bardzo nie jestem z niego zadowolony a cena waha się w granicy 790 zł za tone. Sprzedawca go zachwala iż jest to niby jeden z lepszych dostępnych na rynku opałów. Może ktoś mi doradzić jakiś sprawdzony skład opałowy lub kopalnie. dodam że jestem z Katowic. Dziękuje i pozdrawiam.

 

To jest zakład przeróbczy wegla na terenie kopalni a nie kopalnia Juliusz.Więc węgiel może być nawet z Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palę bobrkiem z Bytomia - kupiony w czerwcu 2011 r prosto na kopalni i jest b. dobry. Mam zaufanego przewoźnika i on jedzie na kopalnie stoi w kolejce i kupuje. Wcześniej ten sam przewoźnik przywoził mi eko z Juliana ale w ub roku ponoć eko na Julianie się popsuł stąd padło na bobrka. Bobrek elegancki, czyściutki, prawie bez żadnego miału i kaloryczny. Spalam go na zwykłej retorcie PPS 25 kw.

 

Nie polecam składów bo na większości z nich maja tendencję do oszukiwania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zakład przeróbczy wegla na terenie kopalni a nie kopalnia Juliusz.Więc węgiel może być nawet z Ukrainy.

Miałem eko z tego zakładu przeróbczego pakowane po 25 kg - totalna porażka, zrywa zawleczkę a producent nie uznaje reklamacji. Teraz palę eko ze składu z Kazimierza - nie ma najmniejszych problemów z nim. Przy reklamacji węgla luzem producent poinformawał nas, że mieli kiepski węgiel z Rosji.

Edytowane przez drakomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.