KBkalwi Opublikowano 2 Lipca 2017 #26 Opublikowano 2 Lipca 2017 Zaplanowałem przeróbke instalacji ma za tydzien ale w tym momencie prosze was o ocenę schematu? Mysle ze nic nie ominąłem Cytuj
konopka Opublikowano 4 Lipca 2017 #28 Opublikowano 4 Lipca 2017 powinno być ok.Cwu grawitacyjnie?Jaka pompka na bypassie? Cytuj
KBkalwi Opublikowano 4 Lipca 2017 #29 Opublikowano 4 Lipca 2017 (edytowane) Elektroniczna 25/60. Czy na zasilaniu boilera dać pomppę CWU jednobiegową 8W?? Mówisz powinno być ok a co zmienić aby na pewno było ok?? Edytowane 4 Lipca 2017 przez KBkalwi Cytuj
konopka Opublikowano 5 Lipca 2017 #30 Opublikowano 5 Lipca 2017 do cwu daj 25/60,na bypass 8w i będzie git Cytuj
KBkalwi Opublikowano 5 Lipca 2017 #31 Opublikowano 5 Lipca 2017 Aha rozumniem. Proszę o więcej komentarzy Cytuj
Rober528 Opublikowano 6 Lipca 2017 #32 Opublikowano 6 Lipca 2017 Dlaczego taka mocna pompa do cwu? 25/40 nie wystarczy? Cytuj
KBkalwi Opublikowano 7 Lipca 2017 #33 Opublikowano 7 Lipca 2017 Pewnie 25/40 da rade ale ja mam wolną elektroniczną 25/60vi tą cyrlulacyjną małą Cytuj
Gość Oldek Opublikowano 8 Lipca 2017 #35 Opublikowano 8 Lipca 2017 Nie jestem spec, ale pewnie nie ma lepszego rozwiązania jak ten schemat. http://bit.ly/2u2btqh Tu może być tylko jeden problem, gdy ktoś chce mieć ciepłą wodę zimniejszą niż temperatura zadana na kotle. Myślę że w dobrym sklepie doradzą jaką pompkę do C.W.U zainstalować. Cytuj
MarioMK85 Opublikowano 29 Stycznia 2018 #36 Opublikowano 29 Stycznia 2018 Witam mam takie pytanie odnośnie siłownika AMR. Zawór 3D mam ustawiony na 5 ale co zrobić gdy na skali z siłownika nie jest ustawione fabrycznie na 5? Można to jakoś ustawić? Pozdrawiam Cytuj
lechumb Opublikowano 31 Stycznia 2018 #37 Opublikowano 31 Stycznia 2018 Wysprzeglasz silownik przestawiajac na lapke i krecisz pokretlem. Zakladasz na zawor i przekrecasz na zebatke i dziala.wpisujesz w sterownik czas otwarcia taki sam jak na obudowie silownika i ustawiasz czy ma byc od c.o. czy od podłogi. Oczywiscie podpinasz czujnik zaworu na wyjsciu z 3d i wszystko. Cytuj
MarioMK85 Opublikowano 31 Stycznia 2018 #38 Opublikowano 31 Stycznia 2018 Wielkie dzięki Pozdrawiam Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.